Sili salas Travel

Sili salas Travel
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sili salas Travel savieno Sili salas no Penzance ostas Kornvolā. No Penzance prāmju buras līdz St Mary 's, lielākā sala Sili salām. Brauciena ilgums ir no 2 stundām un 40 minūtēm līdz 3 stundām, atkarībā no paisuma un laika apstākļiem, un ir ikdienas reisu.

AFerry.lv vienmēr jaunākās cenas Sillija salas ceļot. Skatīt zemāk cenām, grafikiem un kuģošanas laikā.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Sili salas Travel Maršruti

   Burāšana ar Sili salām ceļot

   Isle Sili ceļojumu darbojas pasažieru prāmis uz Scillonian III . Lai gan tas ir salīdzinoši neliels prāmis dēļ īsos attālumos iesaistītajiem, tas ir viss nepieciešamais ērtai un patīkamai prāmja brauciena ieskaitot ērtu sēdvietu, tualešu un borta ēdnīcā.

   Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, 1 stundu pirms plānotā burāšanas laiku. Ja jūs ierodaties vēlāk kā 30 minūtes pirms jūsu burāšanas laiku, jums būs Rebook vēlāku burāšanu. Atmaksa kredīta kuponi ir norādīti šajās situācijās.

   Ja ceļojat ar lielu kravas vienību, lūdzu, ziņojiet par piestātnes 1 stundu un 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.

   Par Scillonian III

   Scillonian III laivu pārlūko katru dienu no Lieldienām līdz novembrim no Penzance un St. Mary Harbor ostās. Kruīzs ilgst 2 stundas un 45 minūtes, un jums būs nepieciešams, lai pārbaudītu, vismaz vienu stundu pirms izbraukšanas no prāmja Penzance. Pēdējais reģistrēšanās pie St Mary 's ir 30 minūtes pirms izlidošanas. Ņemiet vērā, ka sestdienās un svētku dienās būs daudz vairāk cilvēku nekā parasti Penzance.

   Šī laiva ir ekspluatācijā kopš 1977. gada, tas ir jauda ir 485 cilvēku, tas ir 223 pēdas garumā, un ir maksimālais ātrums 15 mezgli. Atpūsties kādā no kafejnīcām, cenšoties, lai redzētu delfīnus vai apbrīnot skaisto Kornvolas piekrasti, kamēr jums tālāk vai tuvāk tai. Jūsu brīvdienas sāksies no brīža, kad jūs likts kāju uz prāmja!

   augšējā klāja ir sēdvietas brīvā dabā, kafejnīca-bārs, kas piedāvā karstos un aukstos dzērienus, kā arī uzkodas, ēšanas un dzeramais zona, atpūtas krēsli iekštelpu un āra smēķēšanas zona. Uz augšējā klāja ir vēl viena kafija un apakšējā telpā jūs atradīsiet vairāk vietas un soliņi.

   Mājdzīvnieki
   Suņi atļauts uz klāja samaksājot papildmaksu, lai gan tie būs pavadā visu laiku, un nevar iebraukt kafejnīcās vai apakšējā telpā.

   identifikācijas
   ceļojot uz Sili salām tas ir nepieciešams lai parādītu foto ID pirms iekāpšanas, piemēram, pase vai autovadītāja apliecība. Bērni līdz 15 gadiem, ir atbrīvoti, ja tie ir kopā ar pieaugušo.

   Bagāžas
   Bagāžas pabalsta par "Scillonian III", ir 2 iepakojumi vienai personai (rokas un koferis bagāža), ar kombinēto svaru 25 kg. Rokas bagāža nedrīkst svērt vairāk nekā 5 kilogramus un ir izmēri ir lielāki par 40 cm x 55 cm x 20 cm. Čemodāns nedrīkst svērt vairāk nekā 20 kilogramus un ir izmēri ir lielāki par 85 cm x 60 cm x 40 cm. Ja jūs atgriezties tajā pašā dienā, jums ir tikai atļauts pārvadāt rokas bagāžu. Pārliecinieties, ka bagāža ir marķēts ar jūsu informāciju. Ja jums ir nepieciešams, lai veiktu papildus bagāžu, atcerieties, ka jums ir jāmaksā papildu maksa.

   Autostāvvieta
   tajā pašā dienā turp un atpakaļ ir publiskās autostāvvietas pieejamas pie ostas un St Anthony Gardens, gan 5 minūšu attālumā no doka. Ja jums ir nepieciešams, lai novietot savu auto vairs, ir autostāvvieta ar apsardzes pakalpojumiem, kas pieejami.