Tvaika Pakešu Ferries

Tvaika pakešu
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Tvaika Packet prāmi uz Anglijas, Īrijas, Ziemeļīrijas Republiku un Menas salā. Menas sala Steam Packet Company ir pasaulē vecākā nepārtraukti darbojas pasažieru pārvadājumu kompānija. Uz kuģa Jūs atradīsiet plašu iekārtu un augstāko līmeņu pakalpojumu. AFerry vienmēr lētas cenas Tvaika pakešu prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Menas salas Tvaika pakešu prāmju Belfast, Dublinu, Heysham, Larne un Liverpool. Skatīt zemāk jaunāko Tvaika pakešu cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Isle of Man Steam Packet grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Douglas - Heysham
2 h 15 min
Populārākais maršruts:

Tvaika pakešu Maršruti

  Uz klāja Tvaika pakešu prāmju

  Isle of Man Steam Packet darbojas divas prāmju. Ja jūs ceļojat no vai Heysham, jūs ceļot uz klāja uz Ben manu Chree . Ja jūs veikt prāmi uz vai no citiem galamērķiem, tostarp Liverpūles, Dublinu un Belfāstu tu dosies uz ātru katamarāna uz Manannan .

  Jūs varat izvēlēties vai nu atpūtas vietu vai pirmās klases vietu, vai arī, ja ceļojat pa nakti. Jūs varētu vēlēties, lai rezervētu kabīni, lai iegūtu labu nakts atpūtu. Jūs atradīsiet arī Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā kaut mazliet ēst vai ātri dzēriens jūs atradīsiet arī izvēlēties bāri un restorāni kuģa. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Isle of Man nozīmē, ka jūsu pārtikas ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.


  Vai jūs izmantojat Tvaika pakešu Menas sala Liverpūles maršrutā, tvaika pakešu Menas sala Heysham līnijas, tvaika pakešu Menas salā Larne prāmi vai jebkādā citā veidā, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams ceļojums. Rezervējiet Menas sala vienkārši un viegli ar AFerry.

  Video

  Tvaika pakešu YouTube Video