Prāmis Padomājiet

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Mull, pazīstams kā Isle of Mull, ir četri porti, Tobermory, Kreignūra, Fishnish un Fionnphort. Tobermory sēž uz ziemeļu krastā un savieno Padomājiet par Kilchoan ar Lochaber Skotijas augstienē. Kreignūra atrodas uz austrumu krastu un nodrošina savienojumus Oban Ārgaila un Bjūta, kontinentālo Skotiju. Fishnish atrodas starp Tobermory un Craignure, nodrošinot nokļūšanu Lochaline šajā Morvern jomā Skotijas Highlands. Fionnphort ir uz rietumu krastā Mull ar reisu uz mazās salas Iona. No Mull Isle var viegli sasniegt ar Oban no Fort William, kas ir tikai nedaudz vairāk nekā stundas brauciena attālumā ar automašīnu.

Jūs varat pasūtīt prāmju no Isle of Mull, vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • Prāmis Padomājiet
  • Prāmis Padomājiet
  • Prāmis Padomājiet

Prāmji uz un no Mull

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Tobermory ostu iekārtām

Osta atrodas centrā Tobermory, lai jūs atradīsiet visas ērtības jūs varētu nepieciešams tuvumā; ieskaitot veikali, bankas, restorāni un izmitināšanu. Galvenais A849 ceļš Isle of Mull noved pie Tobermory.


Kreignūra ostu iekārtām

Pēc piestātne beigām ir autostāvvieta prāmju satiksmi. Pretī ir tabakdoze galvenais Tūrisma informācijas centrs un ciematu veikalos. Kreignūra var piekļūt, izmantojot A849 ceļu, kas iet gar Mull austrumu piekrastē. Kreignūra ir populāra piekļuves punktu no kontinentālās Skotijas caur Oban, kas ir tikai nedaudz vairāk nekā stundas brauciena attālumā no Fort William ar automašīnu.


Fishnish ostas iekārtām

Fishnish ir maza Slipway, un līdz ar to nav iespējas ostā pati. No A849 starp Tobermory un Craignure, veikt A884 pagrieziena uz Fishnish stāpeļa. Autobusu pakalpojumi ir pieejami, lai tas sakristu ar dažiem CalMac braucieni, bet ne visi, tāpēc ir ieteicams pārbaudīt laiku pirms ceļojuma.


Fionnphort ostu iekārtām

Ir CalMac ēka ostā ar nelielu tējnīcā apkalpo karstos un aukstos dzērienus, un bieži vien gardas mājas kūkas. Netālu jūs atradīsiet "prāmis Shop" pārdošanas ērtības priekšmetus ar mākslas un amatniecības veikalu nākamās durvīm. Fionnphort ir labi iezīmētas ap Mull un autobusu pakalpojumi ir pieejami, pateicoties popularitāti dienas braucieniem tabakdoze kaimiņu salas, Iona.


Par Mull

Mull ir trešā lielākā sala Skotijā, ar vairāk nekā 300 jūdžu attālumā no krasta, ar skatu uz citu salu Hebrides un Highlands. Par Mull Isle ir pildīta ar savvaļas dzīvniekiem un ekskursijas ir pieejami, lai palīdzētu jums redzēt visu salu var piedāvāt.

Mull Isle ir bagāts kultūras mantojums. Ir daudzas vēsturiskas vietas apmeklēt, ieskaitot akmens apli pie Loch Buie, viduslaiku pilis, un tradicionālās skotu lauku māju.

Jūs varat atpazīt galveno pilsētu Tobermory, pat ja jūs neesat pārliecināts, kur jums ir redzējis atšķirīgas krāsains mājas pirms ap ostu. Populāra bērnu televīzijas šovs Balamory patiesībā bija, pamatojoties uz Tobermory.

Skotija, kopumā ir labi pazīstama ar fantastisku vietējiem produktiem pieejamo un Mull nav izņēmums. Ieskauj jūra, un ar daudzām saimniecībām uz salas, Mull ir dabas pieliekamais kvalitātes pārtikas produktiem, kas tiek izmantoti ar restorāniem uz salas. Daži restorāni pat audzēt savus dārzeņus, un ir labi vērts apmeklēt jūsu uzturēšanās laikā.

Ar tik daudz ko redzēt un darīt par šo salu, kāpēc ne rezervēt prāmi uz Padomājiet vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

Isle of Mull Karte

Skatīt karti

Ostu adreses