Bute Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bute sala ir divi porti, Rhubodach ziemeļos, un Rothesay Austrumos krastā. No Rhubodach, prāmji veikt īsu braucienu uz Colintraive šajā Argyll un Bute reģionā kontinentālo Skotiju. Par Rothesay portu Bute uz Gourock, jo Inverklaide apgabalā uz rietumiem no Skotijas, kā arī uz mazpilsētā Wemyss līcī uz robežas Clyde Muirshiel reģionālajā parkā.

Jūs varat pasūtīt prāmju no Bute vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

Īpašie piedāvājumi

  • Bute Prāmji
  • Bute Prāmji
  • Bute Prāmji

Prāmji uz un no Bute

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Rhubodach ostas iekārtām,

Rhubodach ports ir Slipway un šādas iespējas nav. Tuvākās ērtības ir pilsētās Ardbeg un Rothesay, aptuveni 7 un 8 jūdžu attālumā attiecīgi. A886 ceļš Bute ved uz Rhubodach.


Rothesay ostu iekārtām

Rothesay ir galvenais pilsēta uz Isle of Bute, un tāpēc, ka pilsēta ir uzcelta ap ostu visas ērtības, ir tikai īsa 2 minūšu gājiena attālumā no stāpeļa. Pilsētā jūs atradīsiet izvēli veikalu un banku. A844 ceļš Bute ved uz Rothesay.


Par Bute

Bute sala, var būt tikai 15 jūdžu garš un 4 jūdzes plata, bet tā ir pildīta ar lietām, ko redzēt un darīt. Par savu pieeju salu, jums var būt paveicies pamanīt cūkdelfīnu un roņu peldēšana līdzās prāmi. Uz zemes, Bute ir daudz ko piedāvāt, ar pastaigu takām, velosipēdu maršruti, golfa laukumi un lielisku restorānu.

Pārgājienu takas ietver West Island ceļu, kas iet garumu salu. Maršruts piedāvā iespaidīgu skatu uz Bute piekrasti, kā arī pludmales, lauksaimniecības zemes un mežus.

Rothesay, galvenā pilsēta Bute, lepojas ar pašu pili. Celta 13. gadsimtā pils ir ļoti labi saglabājies un ir bagāta vēsture, kas ir jāizpēta.

Bute ir kolekcija pludmalēm, ar lielisku ainavu. Ettrick Bay un Scalpsie līcis ir vispopulārākais atpūsties un ņemot skatus.

Ar tik daudz ko redzēt un darīt šajā skaistajā salā, kāpēc ne rezervēt prāmi uz Bute vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

Bute Karte

Skatīt karti

Ostu adreses