Islay Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Islay, kas pazīstams arī kā Isle of Islay, ir divi porti, Port Askaig, uz ziemeļaustrumu piekrastē iepretim Isle of Jurra un Portelena dienvidos. Portelena savieno Islay uz Kenekreiga uz ragu pussalā. Ostas Askaig arī savieno Islay uz Kenekreiga, kā arī salas Colonsay uz ziemeļiem un Oban uz Skotijas cietzemes.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Islay vienkārši un viegli uz AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • Islay Prāmji
  • Islay Prāmji
  • Islay Prāmji

Prāmji uz un no Islay

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Ostas Askaig ostu iekārtām

Port Askaig ir fiziskā osta. Tā ir atvērta un fiziskā vasarā ap prāmja pienākšanas un atiešanas laikiem. Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams pārbaudīt, 30 minūtes pirms izlidošanas.

Ir autostāvvieta ar 30 telpām, no kurām piecas ir ratiņkrēslos. Nav taksometru, bet ir autobusa pietura atrodas 20 metru attālumā no prāmju termināla.

Citas iespējas ietver tualetes, uzgaidāmā zona un bērnu mainīgo zonu.


Portelena ostas iekārtas

Portelena ir fiziskā osta, kas ir atvērta ziemā un vasarā. Tas ir atvērts gandrīz katru dienu no 6 vai 8 rītā līdz 5 vai 6 pm, un svētdien vai nu 10:00 vai 10:30 no rīta.

Nav auto stāvvietās, un, ja jūs ceļojat ar auto, jums ir ieteicams ierasties vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.

Taksometri nav pieejami, un tuvākā autobusu pietura atrodas vietējā ciematā, kas atrodas 250 metru attālumā no ostas.

Citi ērtības ietver tualetes un atpūtas zona.


par Islay

Ja jums ir viskija ventilators, Islay noteikti vajadzētu būt jūsu maršrutu. Patiesībā, tur ir astoņi spirta ražotnes uz Islay, tostarp pasaulē slaveni zīmoli kā Laphroaig, Bowmore un Ardbeg. Un, ja jūs patiešām vēlaties uzzināt par stāstu par savu iecienītāko glāzīti, tad kāpēc ne veikt spirta rūpnīcu ceļojumu? Visi spirta ražotnes piedāvā ekskursijas. Ardbeg un Kilchoman arī kafejnīcas.

Tāpat kā viskijs, Islay un Jurra ir slaveni ar savu savvaļas dzīvniekiem. Faktiski, šī joma ir viena no visvairāk savvaļas bagātas jomās Lielbritānijā. Neparasti kompakta un daudzveidīgi biotopi, ieskaitot mitru pļavu, purvu, sega purva lochs, plūdmaiņu zonās un krasta nozīmē, ka ir lielas populācijas prioritāro putnu sugu, reti augi, tauriņi kā arī ūdrs, roņi un staltbrieži.

Viens no interesantākajiem veidiem, kā veikt skatus un atklāt Islay ir pirmatnēja dzīve ir veikt gida kajaku tūre.

golfa entuziasti, tad Machrie golfa laukums ir obligāta. Izstrādāts 1891 ar Willie Campbell, tas ir tradicionālo skotu saites. Planet Golf likmes šā Machrie kā spēcīgu kandidātu pievienoties savu sarakstu ar top 100 kursus uz Zemes.

Ar tik daudz ko piedāvāt, Islay tiešām ir vērts apmeklēt ekskursijā Skotijas augstienes un salu

Islay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses