Ishigaki Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ishigaki ir otrais lielākais no Yaeyama salām pie Japānas, un ir iedzīvotāju 48,000. Ishigaki ir lielisks sākumpunkts Island lēciena ap pārējo Yaeyama arhipelāgā. Ishigaki ieskauj skaisti ūdeņi, piedāvā aizraujošu naktsdzīvi un, protams, ir gardu ēdienu!

Šeit var atrast visu Ishigaki prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Ishigaki Prāmji
  • Ishigaki Prāmji
  • Ishigaki Prāmji

Prāmji uz un no Ishigaki

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Ishigaki ostas

Ishigaki ir atrodams uz ziemeļiem no Iriomote Island. Ishigaki ir ļoti mazs, tikai 1km diametrā, un dabas. Osta ir tikai pats. Tas ir ļoti pamata ar dažiem objektiem, bet kaut kas vairāk varētu pazudināt skaistumu mazo salu.

Nokļūšana Ishigaki ostas

osta atrodas uz dienvidrietumu galu no salu. No pilsētas centra, jūs varat sasniegt prāmju ostas dažu minūšu pastaigas laikā. Alternatīvi, Azuma Bus darbojas visā salā, apstājoties pie prāmju piestātne un lidosta.

Par Ishigaki

Ishigaki Island ir lielākā no Yaeyama salām uz Okinavas prefektūrā Japānā un ir mājvieta balto smilšu pludmales, reti koraļļi, kalni un mangrovju mežiem. Kas Ishigaki trūkst izteiksmē mākslīgo tūristu plankumi, tas vairāk nekā veido ziņā dabas skaistumu. Inceasingly populārs tūrisma galamērķis, Ishigaki piedāvā neto aizsargāts pludmales ģimenēm, specialitāte Yaeyama Soba nūdeles uz gardēžiem, skaistiem koraļļu rifiem par snorkellers un pārgājienos līdz Mount Nosoko par piedzīvojumu, ar iespaidīgu skatu gar smaragda ūdeņiem Kabira līcī.

Ishigaki Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Yashimacho Ishigaki, Okinawa 907-0011, Japan