Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet Ishigaki Dream Tours prāmi šodien ar AFerry un padarīt lielākā daļa no jebkura vizītes Japānā. Operators Ishigaki Dream Tours piedāvā prāmju starp salām Taketomi, Kohama, Kuroshima, Iriomote, Hatoma un Ishigaki, kas atrodas rietumu daļā Okinavas prefektūrā Japānā. Šīs salas aizņem 228.36 kvadrātjūdzes un jūra ap tiem ir mājvieta daudzām sugām subtropu augiem, delfīni, jūras bruņurupučiem, manta rajas un pat vaļu haizivis. AFerry vienmēr lētas cenas Ishigaki Dream Tours prāmju un jaunākajiem piedāvājumiem.

Noklikšķiniet uz prāmja maršrutā zemāk par detalizētu Ishigaki Dream Tours grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Ishigaki Dream Tours Maršruti

      Borta Ishigaki Dream Tours prāmji

      Ishigaki Dream Tours prāmji ir paredzēti, lai palīdzētu novērst jūras slimība. Daži no saviem prāmjiem ir stikla pamatnes, lai jūs varētu redzēt jūras dzīvniekus tieši zem jums. Visa parka ir aprīkota ar gaisa kondicionēšanas sistēmu.