Ischia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Iskijas ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Iskijas Neapoles un Pozzuoli.

Ischia Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ischia ir vada Alilauro un Medmar. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ischia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ischia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ischia prāmjiem ar Alilauro un Medmar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ischia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Ischia Prāmji
  • Ischia Prāmji
  • Ischia Prāmji

Par Ischia

Ischia ir divi porti, Casamicciola Terme un Ischia Porto. Ischia ir lielākā sala Neapoles līcī un, lai gan Kapri ir līdz šim slavenākais salas šajā reģionā, daudzi cilvēki uzskata, ka Ischia būt skaista. Lielākā pilsēta Ischia sauc arī Ischia. Tas var būt sākotnēji mulsinoša. Pilsētā Ischia, ir divas dažādas centri. Tie ir Ischia Porto un Ischia Ponte. Ischia Porto ir reģions, kur atrodas osta, un pats reģions, ir, protams, nosaukts pēc ostas. Šis apgabals ir komerciālais centrs salu.

Ischia Pilsēta stiepjas gar ziemeļaustrumu piekrasti salas. Ischia ir apburošs un žirgts pilsēta. Multi-krāsainu mājas stiepjas gar malu ezera kas reiz bija krāteris. Šis ezers tika pārveidota par drošu ostu, ko Ferdinands II no Burbonu, atverot vienu pusi līdz jūrai. Jūs atradīsiet LSH priežu mežus visā pilsētā, kas stiepjas uz leju, lai pludmales.

Ischia Ponte apgabals ir slavens ar savām pludmalēm, termālajiem avotiem, vēstures objektiem un luksusa viesnīcās, kas balstās uz fantastisko vietnēs apdullināšanu dabas skaistumu.

Lai uzzinātu vairāk par Itāliju kopumā, skatiet mūsu Itālija rokasgrāmatu.

Prāmji uz un no Ischia

Medmar pašlaik ekspluatē floti 14 augstākās klases kuģiem visi aprīkoti ar iekārtām, lai pārliecinātos, ka jums ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Prāmji darbojas ļoti īsos maršrutos parasti ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt pēc īsa brauciena. Tomēr garākiem pārbraucieniem, Medmar nodarbina prāmjus kā LORA D'Abundo , kas var lepoties ar pilnu aprīkojumu. Tas prāmis var uzņemt līdz 900 pasažieriem un 110 automašīnām, un var pārvietoties līdz pat 19 mezglus.

SNAV ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Uz valdes visiem SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem jūs atradīsiet kafejnīcas un uzkodu bāri.

Alilauro s flote veido 11 darbības prāmju, kas ir savu jauno katamarānu Angelina Lauro par "kroņa dārgakmens". Bet mūsdienu vēsture Lauro ģimenes biznesa sākās sen atpakaļ ostā Ischia, 1944., ar Agostino Lauro klāja uz Freccia del Golfo .
šķērsošanas laiks ir tikai 45 minūtes, lai ka iekārtas uz klāja ir ierobežots. Jūs varēsiet baudīt brīnišķīgo ainavu, kamēr jūs pieeja jūsu likteni.

Tātad, rezervēt prāmi uz Ischia salu no kontinentālās Itālijas vienkārši un droši ar AFerry šodien.

Ischia Port

Ischia porto prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no Ischia salu. Tas ir otrais portu salas un piedāvājumus pieslēgumu Neapoli un tuvējā pilsētā Pocuoli, kas ir arī Neapoles provincē. Otrs ports uz salas ir osta Casamicciola Terme kas piedāvā savienojumus ar Pozzuoli. Visi Ischia prāmjiem var rezervēt vienkārši un ērti AFerry.

Nokļūšana Ischia Porto ostu

iedzīvotāji ir atļauts tikai braukt ar automašīnu uz salas Ischia no aprīļa līdz septembrim. Tomēr sala piedāvā ļoti labu autobusu pakalpojumu.

Iskijas Sabiedriskais transports 'Eavbus vada labu autobusu satiksmi visā pilsētā, tostarp maršrutiem uz un no ostas.

Ischia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alilauro

Via Iasolino, Ischia, 80077, Italy

Medmar

Ischia Porto, Via Iasolino, Ischia, Italy