Īrijas Prāmji

Īrijas Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt īru Prāmji starp Īriju un Lielbritāniju starp Dublinu un Holyhead un starp Pembroke un Rosslare. Šis uzņēmums arī nodrošina prāmju satiksmi uz Franciju no Rosslare un Cherbourg, Rosslare un Roscoff un Dublinu un Cherbourg. Skatīt zemāk jaunāko cenu un burāšanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Dublin - Holyhead
3 h 25 min
Populārākais maršruts:
Holyhead - Dublin
Lētākais:
Dublin - Cherbourg
239 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Ot, 17.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 15.12.2020.

Īpašie piedāvājumi

Īrijas Prāmji Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Holyhead - Dublin
(Irish Ferries)
544 €
 • Rezervēts: Sv, 29.11.2020.
 • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. - Se, 2.1.2021.
 • Automašīna + 2
Dublin - Cherbourg
(Irish Ferries)
239 €
 • Rezervēts: Ot, 17.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 15.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja jūsu prāmja

  Holyhead/Dublin
  Ja pārvietojoties starp Holyhead un Dublinu, jūs varat izvēlēties Fast Ferry uz Jonathan Swift . Ceļojot ar ātrumu 39 mezgli, jūs varētu ierasties tikai 1 stunda un 49 minūtes! Jūs varētu arī izvēlēties parasto prāmi uz Ulysses . Tā ir lielākā auto prāmis uz Īrijas jūru un piedāvā nepārspētu burāšanas pieredzi. Uz valdes abiem kuģiem, jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un lielisku kabīnes, kā arī veikals, restorāns un kafejnīca. Uz Jonathan Swift ir arī divi bāri.

  Īrija/Francija
  Oskars Vailds ir visvairāk greznu kuģi bura starp Rosslare un Franciju ar spilgti gaisīgu kabīnes, stilīgs atpūtas un plašu izklaides un ēdināšanas iespējas. Uz kuģa ir trīs restorāni, kafejnīca un veikals. Katru nakti ir arī ļoti populārs kabarē šovs un klaviermūzika pie Oscar Piano bārs . No agrā pēcpusdienā, līdz pievakarē ir arī bērnu izklaides, tostarp dārgumu medības, diskotēku un pat burvju parādīt!

  Rosslare/Pembroke
  Isle of Inišmoras ir viens no Eiropas lielākajiem, labi aprīkota, vairums mūsdienu auto prāmjiem. Uz kuģa, kā arī ērtām sēdvietām un lielu relaksējošas kabīnes, jūs atradīsiet veikalu, bērnu rotaļu laukums, kafejnīca un restorāns.

  Kluba klases sēdvietas

  Ja ceļo starp Apvienoto Karalisti un Īriju, jūs varētu arī uzlabot Club Class Seating par īstu greznības un papildu priekšrocības, tostarp :

  ✔ Prioritāte Iekāpšanas - izteikt iekāpšanu autobraucējiem
  ✔. Rezervēts Sēdvietu - jūsu pašu ērta atpūtas zona
  ✔. ! Free Wifi Club klasē ar stāvokli mākslas satelīta pieslēgumu
  ✔ Bezmaksas Dzērieni un uzkodas - tējas, kafijas, vīna un minerālvielu
  ✔. Bezmaksas Avīzes
  ✔ Ekskluzīva Lounge Bārs - apkalpo plašu gardu ēdienu un dzērienu
  ✔. Barošanas Punkti - klēpjdatoriem DVD un mobilo lādētājiem (pieejamība atkarībā no kuģa)
  ✔. 10% atlaide -. Uz izvēlēto vislabāk pārdotajiem produktiem

  Pet Rezervēšana Informācija

  maršruti starp Īriju un Lielbritāniju

  Lai rezervētu savu mīluli, vienkārši izvēlēties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki var ceļot suņu būdas sniegti vai bez maksas savā automašīnā. Ja ceļojat ar kājām, dzīvnieki jāpārvadā uz un no prāmja drošā, cieta un atbilstošā mājdzīvnieku būris vai kaste, kurā jums ir sniegt. Ģimene mājdzīvnieki nav atļauti uz pasažieru klājiem jebkurā laikā. Suņi-pavadoņi var braukt ar to īpašniekiem un ir laipni visā kuģa.

  Ņemiet vērā, ka jums ir nepieciešams lolojumdzīvnieka pase, lai ceļotu starp Apvienoto Karalisti un Īriju. Plašāku informāciju par mājdzīvnieku pasēm, lūdzu, izlasiet mūsu Pet Travel Guide .

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka dzīvnieks rezervāciju tiešsaistē pašlaik nav pieejama Irish Ferries "Francija maršrutiem.