Iraklia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Iraklia Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Iraklia ar AFerry. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Iraklia uz Paros.

Iraklia Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Iraklia darbina ar Blue Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Iraklia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Iraklia prāmji ar Blue Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Iraklia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Iraklia Prāmji
  • Iraklia Prāmji
  • Iraklia Prāmji

Par Iraklia

Iraklia ir neliela grieķu sala Kiklādu salu grupā. Tas ir kluss, un tālvadības vieta ar daudzām skaistām pludmalēm, kuras var piekļūt ar kājām. Pēc dienas pie jūras, pavadīt nakti tur arī ēdot kādā no tavernas apkalpo gardus grieķu ēdienus.

Ap salu, jūs atradīsiet Agios Ioannis, alas zem Iraklia augstākais kalns, kas ir arī neticami unikāla baznīca. Ir gandrīz jebkurš tūrismu uz salas, un kā rezultātā Iraklia ir gandrīz pilnīgi neskarta citu Eiropas tūristi, un vieta, lai atrastu skaistu noslēgtību.

Prāmji uz un no Iraklia

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties savu Iraklia prāmi, jums ir pienākums ir lieliska brauciens ar šiem labi pazīstamu grieķu prāmju kompānijām.

Iraklia ostas

Iraklian ports ir atrodams mazpilsētā Aghios Georgios, ziemeļu krastu uz salu. Šī gleznainā pilsēta, tāpat kā daudzi citi grieķu salu pilsētām salu, ir ļoti maza, bet ir neliels masīvs brīnišķīgas smilšainas pludmales, kas ir ideāli piemērota gariem, slinks dienas pludmalē. Jūs varat saņemt prāmjus no Ios uz galamērķiem visā Kiklādu salās.

Iraklia ostu iekārtām

Ios ir ļoti maz iespēju, bet tā ir izvietota pilsētas centrā, kur ir dažādi restorāni un kafejnīcas.

Nokļūšana Iraklia

Lai gan ir maza ceļu tīkls uz salas, tikai dažas automašīnas un autobusi to izmantot. Ieteicamais Labākais veids, kā ceļot pa salu, ir ar kājām vai ar velosipēdu. Ir nomas automašīnām pīķa sezonā pieejams, bet ir tikai ļoti neliels skaits automašīnu pieejamo laikā.

Iraklia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece