ios Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

ios Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ios ar AFerry. Jūs varat izmantot Ios veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētas un Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Ios 9 prāmju ostas:

Ferries prom no Kiklādu bura no Ios Heraklion, Katapola, Pirejas un Rafina.

Ios Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ios darbina ar Blue Star Ferries, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways, Minoan Lines, jūras Jets un Zante Ferries. Jo 6 prāmju kompānijas darbojas un no Ios , salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi Ios, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Blue Star Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no ios ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ios būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • ios Prāmji
  • ios Prāmji
  • ios Prāmji

Par Ios

Ios sala atrodas Grieķijas Kiklādu salās, un ir slavens tūrisma galamērķi, piesaistot apmeklētājus ar savu zelta pludmalēm un raksturīgo Egejas arhitektūru. Sala ir tikai 18 km gara un 10 km plata ar nelielu iedzīvotāju skaitu 1,820 cilvēku.

Ios ir arī labi pazīstams kā viens no top Grieķijas partiju salās līdzās Mykonos, ar savu bagātību diskotēkas un bāri galvenās pilsētas; Hora un dažādu pludmales. Lielākā daļa tūristu nu palikt daudzās viesnīcās ietvaros galvenā ciema Chora vai galvas uz iepakojuma pludmales zonās Theodoti, Kalamos un Manganari.

Ios , tomēr, arī rūpējas par cilvēkiem, kas meklē klusāku, daudz relaksējošām brīvdienām ar tās ilgi Izsakās smilšu pludmalēm un kristāldzidru ūdeni.

Prāmji uz un no Ios

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

klāja LANE līnijas prāmja Jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus ērtām sēdvietām un kabīnes jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, bāri, kafejnīca, diskotēka, televīzija un video iekārtas un veikalu.

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, internets piekļuvi, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas bieži vien var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop pāri Grieķijas salām, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Jūs atradīsiet to prāmji ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Neatkarīgi no maršruta jūs veikt, lai sasniegtu Ios ierīcēs, esat pārliecināts, lai būtu liels brauciens ar kādu no šiem labi pazīstamu grieķu prāmju kompānijām.

Ios Port

atrodas No Ios sala starp Kiklādu salām Naxos un Santorini, un ir aptuveni 100 jūdzes no kontinentālās ostas Pirejas. Tāpat kā daudzi Grieķijas salu ostām, ostas Ios ir tikai vienkārši, bet funkcionāla. Nelielais izmērs salas nozīmē ostas ir ļoti viegli atrast.

Ios ostu iekārtām

Ios prāmju osta, kas pazīstams arī kā Gialos ostas, ir diezgan dzīva un rosīgs ostu vasaras mēnešos ar vairākām prāmjiem ierodas katru dienu no kontinentālās Grieķijas citi populāri Kiklādu salas.

no turienes autobusu vai 15 minūšu gājienā līdz stāvas ēzelis ceļš aizved jūs uz ciematu, kas pazīstams kā Chora. Tas ir balta un ļoti gleznaina Kiklādu ciemats, pilns ar kāpnēm un šauras takas padarot to nepieejamu automašīnām jebkura veida.

Ostas nav daudz iespējas par piedāvājumu, tomēr Gialos pati ir jauka smilšaina pludmale, un ir daudz krodziņi un bāri gar jūras krastā, kas ļauj jums atpūsties un baudīt aukstu dzērienu, kamēr gaida prāmis.

Darba Ios ostu

ports Ios ir viegli atrodams visu salu - vienkārši sekot ceļazīmēm.

ios Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Golden Star Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Hellenic Seaways

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Sea Jets

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Zante Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece