Iona Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Iona ir maza sala, 1,5 jūdzes plata un 3 jūdzes garš, piedāvā dienvidrietumu krastu Mull iekšējā Hebrides. Iona ir pazīstama ar dabas skaistumu un klusumu. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Iona un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Iona Prāmji
  • Iona Prāmji
  • Iona Prāmji

Prāmji uz un no Iona

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Iona. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Iona ostu iekārtām

augšpusē stāpeļa, ir ērtības veikals un sabiedriskās tualetes telpas ir pieejamas. Galvenais ciemats ir īsa gājiena attālumā no mola, kur jūs atradīsiet vairākus veikalus.


Nokļūšana Iona osta

Kā mazas salas, Iona ir viegli orientēties un taksometru pakalpojumi ir pieejami uz un no ostas.


Par Iona

Iona ir pazīstama kā šūpulis Skotijas kristietības, un reliģija ir liela daļa no kultūras uz salas. Iona Abbey ir centrs salā, un ir teikts, ir atpūtas vieta daudzu viduslaiku karaļu, tajā skaitā Makbets - karalis Skotijas un iedvesmas slaveno Šekspīra lugas.

Rezervējiet prāmi uz Iona no Fionnphort vienkārši un droši ar AFerry.

Iona Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Isle of Iona, PA76 6SJ, Scotland