Interislander

Interislander
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Interislander prāmis starp Jaunzēlandes ziemeļu un dienvidu salām. Interislander prāmju pakalpojumi ir augstākās kvalitātes un piedāvā trīs ļoti modernus luksus kuģus aprīkotas atbilstoši augstākajiem standartiem. AFerry vienmēr lētas cenas Interislander prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

skatīt zemāk jaunāko Interislander cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Interislander grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Interislander Maršruti

   Uz klāja Interislander prāmjiem

   Kaitaki , Arahura un Aratere ir nosaukumi Interislander s kuģiem. Kuģu vārdi ir visi M ā ori valoda.

   Kaitaki , kas nozīmē "Challenger" ir Jaunzēlandes lielākais prāmis turot līdz 1600 pasažieriem. Uz kuģa, jūs atradīsiet daudz novērošanas klājiem baudīt lielisku ainavu Marlborough Sounds un Velingtonas dabas ostas. Jūs varat arī nogaršot svaigi pagatavotu vietējo virtuvi vai baudīt kafiju un vīnu no daudziem pārtikas un dzērienu tirdzniecības vietās. Kuģis pat ir kinoteātri, ja jums justies kā uzņemot filmu.

   Bērniem Kaitaik piedāvā audzētavas, spēļu zonas, un skolas brīvdienu un sezonās, pat burvju mākslinieki un klauni laikā.

   Arahura , kas nozīmē "ceļš uz rītausmai", ir buru pāri Cook taisni kopš 1983. gada, un var pārvadāt līdz 550 pasažieriem. Šī brīnišķīgā modernā prāmju piedāvā vīna bārs un pārtikas tiesa, ārpus novērošanas klājiem, atpūtas telpas, Wi-Fi internetu un kino. Par Aruhara , jūs uzskatāt, ka jūsu ceļojums pāri Cook taisni ir daļa no jūsu brīvdienas!

   Aratere nozīmē "ātrs ceļš" ir viens no Jaunzēlandes modernākajām, augsto tehnoloģiju kuģiem. Tomēr ne tikai šis kuģis nodrošinās jūs ar "ātro ceļu" pāri Kuka šaurumu, bet arī baudīt komfortablu, izklaidējošu un gleznainā kruīza.

   Šī Interislander kuģis ir aprīkots ar pārtiku tiesas, bārs, Wi-Fi internets, kino un Aratere Plus Lounge ULTIMATE greznība. Mēs garantējam, ka brauciens uz Aratere būs neaizmirstama daļa no jūsu brīvdienas.


   Lai ko kuģis jūs izmantojat savā Interislander prāmju ceļojumā, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo Jaunzēlandes prāmju kompānija.

   Video

   Interislander YouTube Video