Ile Rousse Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ile Rousse Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Book prāmi uz Ile Rousse ar AFerry. Prāmji uz Ile Rousse, Korsikā, ir pieejami no Francijas un Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ile Rousse no Marseļas, Nicas, Savona un Toulon.

Ile Rousse Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Ile Rousse tiek darbināti ar Corsica Linea un Korsika-Sardīnija Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ile Rousse, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ile Rousse, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bastia, Calvi un Porto Vecchio, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Ile Rousse prāmji ar Korsika Linea un Korsika-Sardīnija Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ile Rousse būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ile Rousse Ferries
  • Ile Rousse Ferries
  • Ile Rousse Ferries

Par Ile Rousse

Ile Rousse (kas nozīmē Redailenda) ir uz Noth-rietumu piekrastē Korsikā. Tā tika dibināta Pasquale Paoli 1758., ar nolūku izveidot ostas nekontrolēja atveidojums. Atrodas 20 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Calvi, Ile Rousse ir lielisks iestatījumu, kas piesaista daudzus apmeklētājus, tūrisms tam pārspēja ostas kā galveno aktivitāti pilsētā. Ar saprātīgu pludmales uz dienvidiem pie Plage de Rindara, un mazo akmeņu salu uz ziemeļiem, tā piedāvā daudz atrakcijas apmeklētājiem. 18. un 19.gadsimta sākumā arhitektūra pilsētas, ir iekļauti daži pievilcīgs ēkas. Ile Rousse ir izrādījies populārs ar tūristiem, pateicoties savām skaistajām baltajām pludmalēm, tās ārkārtas klimatu, un pārpilnību bāriem un restorāniem.

Prāmji uz un no Ile Rousse

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Neatkarīgi no maršruta jūs uzņemties savu Ile Rousse prāmi, esat pārliecināts, lai būtu liels brauciens ar kādu no šiem labi zināmajiem prāmju kompānijām.

Ile Rousse ostas

Ile Rousse prāmju osta atrodas ziemeļrietumu Korsiku. Kūrortā tikai kļuva populārs pavisam nesen atklāja angļu tūristi sākumā 20. gadsimtā. Nosaukums Ile Rousse tika ņemti no apraksta klinšu saliņām, kas kļūst sarkanas saulrieta laikā. Prāmji no Ile Rousse savienojumu Korsiku un kontinentālo Franciju un visu var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Ile Rousse ostu iekārtām

Ile Rousse ir visas galvenās nepieciešamās iespējas, ieskaitot tualetes ar pieejamību invalīdiem.

Darba Ile Rousse

Ile Rousse prāmju ostas var nokļūt pozīcijā ziemeļiem, un ņemot N193, un tad N197 galam Ile Rousse, no turienes sekojiet norādēm uz prāmju ostas. Ir viens vilciens dienā starp Ile Rousse un Kalvī `Le petit tramvaju de BALAGNE".

Ile Rousse Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime, Route du Port, 20220 L'Ile Rousse, Corsica

Corsica Linea

Gare Maritime, Route du Port, 20220, L'Ile Rousse, Corsica