Ikarija Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ikarija atrodas dienvidu lielākajā Egejas jūras salām, tikai 10 jūdžu attālumā no Samos. Ikarija ieguva savu nosaukumu no seno mītu Ikaros.

Ikarija ir retums uz Grieķijas salas tādā nozīmē, ka tas nav tik daudz izmantot šo informāciju, tūrismu, kā arī citas Grieķijas salas ir, tādējādi vislabāk piemērota tiem, kas vēlas izvairīties no steigas.

Ikarija ir izturīgs ainava ar elpošanas ņemot panorāmas skatus, gara krasta līnija ar vairākiem aizsargātas līči un labu smilšu pludmalēm. Ikarija ir slavena ar savu dziļo sarkanvīnu, terapeitiskās karstajiem avotiem un veselības spa kopā ar skaistiem ūdenskritumiem, biezi meži un gleznainu ciematos ar šīfera akmens mājas.

  • Ikarija Prāmji
  • Ikarija Prāmji
  • Ikarija Prāmji

Par Ikarija

Ir daudzi vietējie tavernas apkalpo svaigi izgatavoti grieķu delikateses gar ostu un ciematos. Ikarija piesaista apmeklētājus, kas vēlas doties pie uzvarēts dziesmu un izpētīt senatnīgs skaistumu salas.

Ikarija Karte

Skatīt karti

Ostu adreses