Igoumenitsa Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Igoumenitsa Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi Igoumenitsa ar AFerry. Prāmji uz Igoumenitsa, Grieķijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Igumenicas no Ancona, Bari, Brindisi un Venēciju.

Igoumenitsa Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Igoumenitsa ir vada Anek Īpaši ātrs, Eiropas Seaways, Grimaldi Lines, Minoan Lines un Ventouris Ferries. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Igoumenitsa, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Igoumenitsa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Patras, Paxi un Zantes, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Anek Īpaši ātrs un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Igoumenitsa ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Igoumenitsa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Igoumenitsa Prāmji
  • Igoumenitsa Prāmji
  • Igoumenitsa Prāmji

Par Igoumenitsa

Igoumenitsa ir skaista neliela piekrastes pilsēta ar daudz zaļo, fantastisku pludmales ar skaidru zilajiem ūdeņiem un zaļo kalnos ap pilsētu.

Tās sākotnējais senais nosaukums agrāk Titani. 4. gadsimtā pirms mūsu ēras laikā tā bija viena no svarīgākajām pilsētām Thesprotis Karalistē. Interesanti senvietas var viegli nokļūt no Igoumenitsa. Viena no vietām, vērts apmeklēt ir arheoloģisko izrakumu vieta Phanote tas ir apmēram 20km no Igoumenitsa.

Prāmji uz un no Igoumenitsa

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle.

Uz kuģa Superfast prāmja Jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus izvēli ērtas kajītes un sēdekļu jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restuarants un bāri. Vasaras mēnešos jūs varētu arī apsvērt iespēju veldzēties on-klāja peldbaseinu, lai tiešām sāktu savu atvaļinājumu ar splash.

Grimaldi Lines flote sastāv no sešām lielām un plašās mūsdienu prāmju, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz plašas iespējas otrais nevienam. Uz kuģa Cruise Roma/Barselonas Zeus pils, Catania, tad Florencia, tad Ikarus pils un Sorrento jūs atradīsiet virkni ērtas kajītes, no kuriem izvēlēties, no kurām dažas ir en-suite iekārtas.

Eiropas Seaways ekspluatē floti, kas sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.


Neatkarīgi no uzņēmuma jūs izvēlaties un no Igoumenitsa, esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša brauciens ar kādu no šiem labi pazīstamu grieķu prāmju kompānijām.

Igoumenitsa ostas

Igoumenitsa ir kapitāla Tesprotija prefektūras Grieķijā. Tā atrodas uz austrumu pusē Korfu kanālu. Pilsēta ir svarīga prāmju ostas un tūrisma centrs, kas ir vārti uz Rietumeiropu, un galvenais mezgls Adrijas jūras satiksmi. Prāmji no Igoumentisa doties uz Itāliju, kontinentālo Grieķiju un Jonijas salās, un visu var rezervēt, izmantojot AFerry.

Igoumenitsa Prāmju osta Services

Pēc Igoumenitsa prāmju ostas Jūs atradīsiet taksofonu un sabiedrisko ērtības. Gājiena attālumā ir bankas, viesnīcas, apmaiņu un veikali. Grieķu Tūrisma organizācijas birojs ir apmēram 400 m attālumā.

Visi prāmju operatori un prāmju osta nodrošina iespējas cilvēkiem ar invaliditāti, ar speciālām kabīnes pieejami kuģa dažas prāmjiem. Pasažieri ir ieteicams, lai gan, lai informētu savus prāmju operatoru jebkuras īpašām vajadzībām pirms ceļojuma.

Igoumenitsa prāmju ostas Norādes

Igoumenitsa Ferry Port ir saistīts ar Egnatia Highway, kas ir moderna automaģistrāli, kas savieno ostu uz lielākajām pilsētām Grieķijā. Pārējie ceļi ir veca un nedroša. Pārliecinieties, ka jums sekot norādēm uz Egnatia šosejas un nevis pilsētu nosaukumi.

Igoumenitsa var nokļūt arī ar Starppilsētu autobusu no Atēnu KTEL Starppilsētu autoostas un no Saloniku KTEL Starppilsētu autoostas.

Igoumenitsa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

European Sealines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

European Seaways

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Grimaldi Lines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Minoan Lines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Ventouris Ferries

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece