Ibiza Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ibiza Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ibizas ar AFerry. Jūs varat izmantot Ibiza ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Ibiza uz Formentera un Palma bet prāmji prom no Baleāru burāt Barselonas, Denia un Valensijā.

Ibiza prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ibiza ir vada Aquabus prāmji, Balearia, Mediterranea Pitiusas, Trasmapi un Transmediterranea. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Ibiza, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ibiza, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, San Antonio, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Aquabus prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Ibiza ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ibiza būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Palma - Ibiza
(Balearia)
22 €
  • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 2.12.2020. (Vienā virzienā)
  • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Valencia - Ibiza
(Trasmediterranea)
90 €
  • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 1.12.2020. - Tr, 9.12.2020.
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Ibiza Prāmji
  • Ibiza Prāmji
  • Ibiza Prāmji

Par Ibiza

katedrāles, renesanses pilsētas sienām, un labirintā mazajām ieliņām, kas ieskauj to, kas kontrastē ar jautru un kosmopolītiskā atmosfērā ostas, īpaši vasaras vakaros, atturība un ir pamatoti veicināja slavu salu.

Viens no galvenajiem aicinājumiem apmeklētājiem salas ir tās 18 kilometru attālumā no pludmales un creeks no visvairāk attīstīta ar lielāko jaunava. Ibiza ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, īpaši pateicoties tās leģendāro naktsdzīvi.

Prāmji uz un no Ibizas

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Trasmapi ir flotes piecu ātras katamarāni, kas visi ir aprīkoti, lai iespējami visaugstākajiem standartiem. To gaisa kondicionētāju pasažieru tikai kuģi parasti feauture pašapkalpošanās dzērienus un uzkodas vai bāru, un viss, bet viens prāmju funkcijas ārpus durvīm sēdvietu - kas nozīmē, jūs varat strādāt jūsu iedegumu pat uz klāja!

Aquabus kuģi ir mazas un izveicīgs, ļaujot tiem burāt tuvu krastam. Tas dod pasažieriem lielisku skatu Ibiza un Formentera piekrastēm no augšējā klāja, kur ir pietiekami daudz sēdvietu.

Neatkarīgi no maršruta vai uzņēmuma jūs izvēlaties savu Ibiza prāmi, jums ir pienākums būt patīkamu un relaksējošu braucienu ar kādu no trim labi zināmiem prāmju kompānijām.

Ibiza ostas

Ja jums Ibiza prāmju ostas pa jūru jums unikālu skatu Dalt Vila, paziņoja Pasaules kultūras mantojuma UNESCO 1999. prāmji no prāmju ostas Ibiza iet uz ostām Barselonu, Palma, Valencia, Denia, Formentera, Alicante, Denia un Formentera. Visi šie prāmji var rezervēt ar AFerry

Ibiza prāmju osta Services

Ibiza Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Ibiza prāmju ostas Norādes

Ibiza osta atrodas Ibiza pilsēta. Piekļuve ostai ir izslēgts Avenida Santa Eulalia un pasažieru terminālis sauc "Estacion Maritima del Puerto."

Ibiza Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aquabus Ferry Boats

Aquabus Ferry Boats, Avinguda de Santa Eulària des Riu, 100A, Ibiza, 07800, Balearics,Spain

Balearia

Estación Marítima, Andenes del Puerto s/n, C.P. 07800, Balearics

Trasmapi

Estación Marítima Ibiza-Formentera s/n Taquilla 3 y 4, 07800 Ibiza, Spain, Balearics

Mediterranea Pitiusas

Avda. Santa Eulalia del Río s/n Estación Marítima de Ibiza, 07800 Ibiza, Balearics

Trasmediterranea

Estación Marítima, Andenes del Puerto s/n, C.P. 07800, Balearics