Hydra Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

hidra Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Hydra ar AFerry. Jūs varat izmantot Hydra ņemt prāmjus ap Saronika salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi Saronika salās ir pieejami Hidra līdz Poros un Spetses bet prāmji prom no Saronic Islands bura Ermioni, Pirejas un Porto Heli.

Hydra prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Hydra darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Hydra, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Hydra prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Hydra būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Hydra Prāmji
  • Hydra Prāmji
  • Hydra Prāmji

Par Hidra

Ir tikai aptuveni 37 jūras jūdžu attālumā no Pirejas, ostas, kas kalpo Atēnām, Hydra ir ļoti ērts sala brīvdienām. Neskatoties uz tās tuvums Atēnās, Hydra piemīt visas šarmu un īpašības tipiskas Grieķijas salas. Par Hidra sala atrodas Egejas jūrā starp Saronika līci un Argolic līcī un ir atdalīta no Peloponēsas ar šauras sloksnes ūdens. Senos laikos sala bija pazīstama kā Hydrea, kas nozīmē "ūdens", grieķu, atsauce uz salām dabas atsperes. Galvenais pilsēta sauc "Hydra osta" ir pusmēness formas osta ar restorāniem, veikaliem, tirgiem un galerijām, kas rūpējas, lai tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem. Hydra ir laba prāmju saites uz Ermioni, Spetses, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Prāmji uz un no Hidra

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem grieķu prāmju operatoriem. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Hydra, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

hidra Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Hydra Ferry Port, Hydra Town (Ydra), Hydra Island, Saronic Islands, Greece