Huelva Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Huelva Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Huelva ar AFerry. Prāmji uz Huelva Spānijā, ir pieejami no Lanzarote un Tenerife. Jūs varat veikt prāmi uz Huelva no Arrecife, Las Palmas de Gran Canaria un Santa Cruz de Tenerife.

Huelva Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Huelva darbina ar Naviera Armas. Kad jūs meklēt prāmi uz Huelva mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Cadiz, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Huelva prāmji ar Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Huelva būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Huelva Prāmji
  • Huelva Prāmji
  • Huelva Prāmji

Par Huelva

Huelva ir kapitāla provincē Huelva reģionā Andalūzijā, kas atrodas dienvidrietumu Spānijā. Pilsēta ir apdzīvota kopš 3000 BC ar Tartessians, feniķieši, grieķi, romieši, arābi un beidzot iekaroja karalis Alfonso X

Tā ir iedzīvotāju 150000 iedzīvotāju, un tas ir mājvieta Recreativo de Huelva , vecākā futbola klubs Spānijā, kas dibināta ar britu Aleksandra Mackay un Robert Russell Ross 1889..

Huelva ir moderna un viesmīlīga pilsēta, ar plašu restorānu, bāru un āra kafejnīcās, muzeju, pieminekļu un veikali. Ir daudz ārā darbības un vietas apmeklēt Huelva.

Prāmji uz Huelva

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Huelva ostas

Atrodas dienvidu krastā Spānijas, Huelva prāmju terminālis atrodas ārpusē ostas, pilsētas Palos de la Frontera. par Naviera Armas prāmju saites dienvidu Spānijas un Kanāriju salas ar saviem maršrutiem uz Las Palmas de Gran Canaria un Santa Cruz de Tenerife. Jūs varat pasūtīt šo maršrutus viegli ar AFerry.

Huelva ostu iekārtām

prāmju piestātne atrodas ārpusē Port (Puerto eksterjera). Ir bezmaksas autobuss, kas aizvedīs jūs no Exterior ostas uz Huelva pilsētas centra ierašanās, un no Huelva uz ārpusi ostas uz izlidošanas.

autobusa izbraukšanas no doka uz pilsētu ir piektdien, kad prāmis pienāk, un izbraukšana no pilsētas uz dokā ir sestdien pulksten 11 no Huelva autoostas platformas numurs 23.

Nokļūšana Huelva

Huelva ir ļoti labi savienota ar pārējo Spānijā. Tas ir tikai vienas stundas attālumā no Seviļas veikt autoceļa A-49.

Huelva Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Polígono Industrial Puerto Exterior, Muelle sur s/n , Palos de la Frontera, Huelva 21001, Spain