Hovertravel

Hovertravel
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Hovertravel gaisa spilvena ar Isle of Wight no Anglijas un Anglijā no Isle of Wight. Hovertravel ir pasaulē visilgāk darbojas komerciālo gaisa spilveniem pakalpojumu un ir vienīgais regulārais pasažieru spilvena pakalpojumi Eiropā. Hovertravel piedāvā ātrākais veids, kā šķērsot Solent.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Hovertravel prāmjus no Porstmouth (Southsea) līdz ostai Ryde uz Isle of Wight. Skatīt zemāk jaunāko Hovertravel cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz jūsu maršrutā detalizētu Hovertravel grafikam, tostarp ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija tiek slēgta 5 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Hovertravel Maršruti

   Hovertravel Pārskats

   Hovertravel ir pasaulē visilgāk darbojas komerciālo gaisa spilveniem pakalpojumu un ir vienīgais regulārais pasažieru spilvena pakalpojumi Eiropā. Hovertravel piedāvā ātrākais veids, kā šķērsot Solent starp Southsea, Portsmouth un Ryde, Isle of Wight. Ar Hovertravel jums ir ņemti tieši krastam nu Southsea vai Ryde, nodrošinot ātru piekļuvi gan ostās. Tālāka ceļa savienojumi ir viegli pieejama no Southsea un Ryde. Jūs varat pasūtīt lēti Hovertravel prāmjiem tiešsaistē, pārbaudiet pieejamību un jaunākās cenas un pēc tam saņemt tūlītēju e-pasta apstiprinājumu AFerry.

   Hovertravel sniegt Hoverbus pakalpojumu, kas savieno ar gaisa spilvena pie Southsea un ērti ņem pasažierus uz un no Portsmouth Harbor, Gunwharf Quays un Portsmouth un Southsea City Centre. Ir arī lielas autostāvvietas pie termināla, treneris autostāvvieta tuvumā un Nacionālā Express un Kurtu autobusu stacijas pretī terminālā.

   spilvena ir tūristu apskates objekts pats par sevi. Hovertravel tika dibināta 1965.gadā un vairāk nekā 26 miljonus pasažieru devušies uz pakalpojumu

   Hovertravel Fleet un borta līdzekļus

   Hovertravel ir divi kuģi. Brīvības 90 ir no API-88/100S dizainu, bet BHT130 Solent Express , kas tika ieviesta 2007. gadā, iezīmē vienu no Hovertravel nozīmīgākajiem sasniegumiem, kas ir pirmais modelis, kas pilnībā projektēts un būvēts ar māsas uzņēmumu Hoverwork (tagad sauc grifons Hoverwork Ltd). Uz BHT130 sver 75 tonnas, veicamajos 130 pasažierus, un to var braukt ar ātrumu 45 mezgli gan spēj ātrumu, kas pārsniedz to.

   Šīs spilvena ir plašs plānojums un ir paredzēti, lai nodrošinātu lielisku komfortu un uzticamību, lai pasažieriem pat sliktos laika apstākļos.