Hou Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Hou ir neliela pilsēta, kas atrodas uz Jitlandes pussalas, kas ir viegli nokļūt ar galveno ceļu no tuvākajām pilsētām un ciemiem. Ar SamsoFærgen jūs varat pasūtīt prāmjus no Hou līdz Saelvig salā Samso. Jūs varat pasūtīt visus šos prāmjiem no AFerry.

Par Hou

Ir arī neliels dzīvoklis sala, kas atrodas netālu no ostas, ko sauc Hou Rons, kas tikai radās no jūras 1930. Tikai uz ziemeļiem no prāmju ostas Jūs atradīsiet dažas smilšainas pludmales, lai visa ģimene varētu baudīt, vai arī varat izpētīt tuvējo mežu, ar lielu pastaigu un viegli velomaršrutos pieejami.

Hou ostas

Mazpilsētā Hou ir galvenais prāmju ostas uz pussalas, ar katru dienu saiti uz un no salas Samso (osta Saelvig). Vairumā dienās Samso sala ir skaidri redzams no Hou. Prāmji no Hou līdz Samso var rezervēt ar AFerry

Hou ostu iekārtām

ērtībās ostā ir diezgan pamata. Tomēr ir dažas nelielas kafejnīcas atrodas pastaigas attālumā.

Nokļūšana Hou

No E45 Eiropas automaģistrāles varat atzarojas uz ceļa 445, kas aizved jūs tieši uz ostu. Ir arī regulāras autobusu satiksme pārāk, un, no tuvējā pilsētā Århus, no kuras jūs varat atrast savienojuma saites ar pārējo Dānijas.

  • Hou Prāmji
  • Hou Prāmji
  • Hou Prāmji

Par Hou

Hou atrodas Dānijā uz Juttland pussalā. Hou ir dīvaini un burvīgs maza ostas pilsēta. Ir piestātne jahtām, labiem veikaliem, krogs un dažas restorāniem izsalkuši ceļotājiem apkalpo tipisku dāņu virtuvi. Pludmale ir arī skaista un lieliska spirgts atsvaidzinošu staigāt pirms pēc lietojat savu prāmi.

Hou Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SamsoFærgen

Strandgade, 8300 Odder, 8300, Denmark