Hook Holland Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Hook van Holland Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Hook van Holland ar AFerry. Prāmji Hook van Holland, Holandē, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Hook van Holland no Harwich.

Hook van Holland Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Hook van Holland darbina ar Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi ar Hook van Holland, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Hook van Holande prāmjus ar Stena Line ir pazīstami to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana Hook van Holland būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
249 €
  • Rezervēts: Se, 21.11.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Hook Holland Ferries
  • Hook Holland Ferries
  • Hook Holland Ferries

Par Hook Holland

Hook Holland piedāvā lielu skaitu īpašām muzejiem un objektiem. Jūs varat peldēties jūrā, lai izmantotu neskaitāmas iespējas ūdens sporta, baudīt dzērienus kādā no pludmales paviljoni vai restorānos, vienkārši pastaigāties pa neskartu kāpām, apmeklējiet Piekrastes Lighting muzejs ar bāku uzcelta 1821. gadā, vai holandiešu Piekrastes aizsardzības muzejs - Fort, bijušais bruņu forts Hook Holland, veidota uz Nieuwe Waterweg aizstāvēšanai Roterdamas reģionā.

Prāmji uz un no Hook Holland

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī kā izvēlēties ērtus suite kajītes.

Hook van Holland osta

Hook Holland ir maza pilsēta un prāmju osta South Holland Nīderlandē. Tā atrodas Ziemeļjūras krastā ziemeļu krastā Nieuwe Waterweg kuģu kanālā starp lielo freight- un prāmju ostas Roterdamā un lielo pilsētu Amsterdamu un 18 km attālumā no Hāgā. Ir regulāra satiksme uz Harwich Anglijā, kurus var rezervēt, izmantojot AFerry.

Hook Holland ostas iekārtām

ērtībās Hook Holland prāmju ostas ietver biļešu birojs, kafejnīca un pieejamību invalīdiem. Tuvākā degvielas uzpildes stacija ir Q8 Service Station, kas atrodas uz Dirk van den Burgweg 60. Pilsētas centrs Hook Holandes atrodas pastaigas attālumā no ostas.

Getting Hook Holandes

Ja nāk no Roterdamas, lūdzu, sekojiet A20/N20. No Den Haag sekot E19/E30. Kad esat ieradies Hook Holland, lūdzu, sekojiet norādēm "prāmi uz Harwich".

Vietējie vilcienu satiksme no Roterdamas un Hāgas ierodas priekšā Hook Holland termināla ēkas. Vietējo autobusu pakalpojumi savienot Hook Holland ar Hāgas un Delftas.

Hook van Holland Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Stationsweg 10, 3151 HS, The Netherlands