Honkongas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Honkongu ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Ķīnā ir pieejami no Honkongas uz Makao.

Honkonga Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Hong Kong ir darbināmas ar Turboreaktīvie Hong Kong. Kad jūs meklēt prāmi uz Hong Kong, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Honkonga prāmji ar Turboreaktīvie Hong Kong ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Honkongu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Honkongas Prāmji
  • Honkongas Prāmji
  • Honkongas Prāmji

Par Hong Kong

Hong Kong, kas nozīmē "tīkams osta", ir bagāts maisījums ķīniešu un britu kultūrā, un viens no jaudīgākajiem ekonomiskās pilsētām pasaulē. Hong Kong jau sen ir kolonija Britu impērijas, līdz 1997. Tas ir palīdzējis veidot pašreizējo kultūru Hong Kong, un tas ir iemesls, Hong Kong ir bieži raksturo kā "Austrumi satiek Rietumus".

Honkonga tika ieviests, lai Rietumu sportu daudz agrāk, nekā citās jomās Āzijā. Futbols, basketbols, galda teniss un regbija visi ir ļoti populāri. Katru gadu marta beigās, Honkongas Regbijs turnīrs notiek, un tiek plaši uzskatīts par pirmizrāde notikumu IRB Sevens World Series regbija.

Arhitektoniski, Honkonga ir pazīstama ar debesskrāpjiem. Tas ir vairāk ēku garāks par 150 metriem, nekā jebkura cita pilsēta pasaulē. Starptautiskais Commerce centrs ir augstākā celtne Honkongā un trešais augstākais pasaulē, stāvot pie 484 metriem.

Honkongā virtuve ir patiess atspoguļojums kultūru. Classic Rietumu restorāni un ātrās ēdināšanas locītavās laimīgi pastāvēt līdzās ar tradicionālo ķīniešu ēstuvēm.

Prāmji uz un no Hong Kong

TURBOREAKTĪVAJĀM Prāmji ir moderna flote tostarp dažas kuģiem, kas konstruēti un ražoti tepat Lielbritānijā. Uz klāja jūs atradīsiet labi aprīkotas kabīnes un plašu ēdienu un dzērienu izvēli.

Honkonga ostas

Honkongas prāmju terminālis ir galvenais izejas punkts prāmji uz Makao. Prāmji ir darboties starp Honkongu un Makao, kopš pirmās dienas Honkongas kolonija. Jūs varat pasūtīt Honkonga prāmjus tepat ar AFerry, vienkārši izmantojot veidlapu iepriekš.

Honkongas ostu iekārtām

Honkonga prāmju osta atrodas modernizētā zona ar pārpilnība restorāniem un veikaliem tuvumā. Jūs atradīsiet cenas ir tādas pašas kā citur Honkongā. Šeit Jūs varat atrast dāvanu objektus, krājumu līdzi pārtikas preces vai iespraukties pie kafijas veikals ātri iekost.

Darba Honkongas prāmju termināļa

Honkonga prāmju osta ir viegli piekļūt no jebkuras vietas pilsētā. Virszemes ejas ļauj brīvi staigāt pa lietus vai spīdēt. Ja jums ir tālāk prom no ostas nebaidieties, jo osta ir galvenais mezgls sabiedrisko transportu dažādām jomām Hong Kong. Ir vairāki autobusu pakalpojumi, kas tiek pārtraukti prāmju ostas.

Alternatīvi, jūs varat veikt tramvaju izmantojot Honkongas tramvaju, un ostas pat ir helipad!

Honkonga Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Turbojet Hong Kong

3/F Shun Tak Centre, 200 Connaught Road Central, Sheung Wan, Hong Kong