Holyhead Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Holyhead Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Holyhead ar AFerry. Prāmji uz Holyhead, Velsā, ir pieejami no Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Holyhead no Dublinas.

Holyhead prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Holyhead darbina ar Īrijas Ferries un Stena Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Holyhead, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Holyhead, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Liverpool, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Holyhead prāmji ar Īrijas Ferries un Stena Line ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Holyhead būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dublin - Holyhead
(Irish Ferries)
171 €
  • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 17.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
196 €
  • Rezervēts: Pr, 31.8.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 28.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 3

Īpašie piedāvājumi

  • Holyhead Prāmji
  • Holyhead Prāmji
  • Holyhead Prāmji

Par Holyhead

Holyhead ir lielākā pilsēta uz salas Anglesey. Tomēr Holyhead faktiski uz saistītas mazāku salu - Svētā sala - līdz ar to nosaukumu Holyhead. Pilsēta un osta ir viegli nokļūt ar automašīnu, ņemot A55.

Holyhead un Anglesey ir sapņu galamērķi mīlētājiem ārā. Šeit jūs atradīsiet pasaules klases golfa laukumi, makšķerēšana, dabas takas un apdullināšanu pludmales. Ja jūs domājat par izdevumu kādu laiku šeit pirms vai pēc prāmja brauciena, tad jums noteikti nevajadzētu vilcināties.

Prāmji uz un no Holyhead

īru Prāmji darbojas virkni ātru un tradicionālo prāmju viņu ceļiem, ar plašu uz kuģa iespējām jūsu komfortu un baudu. Galda pakalpojumos ietilpst bezmaksas WiFi, ir kafetēriju, kafejnīca, veikali, bāri un divi kinoteātri.

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Holyhead ostas

Holyhead prāmju osta atrodas Anglesey, North Wales. Tas ir aizņemts prāmju ostas ar maršrutiem uz Dublinu un Dun Laoghaire Īrijā padarot to par svarīgu saite virszemes transportu starp Angliju, Velsu un Īriju. Arheoloģijas dati liecina, cilvēki ir buru no Holyhead uz Īriju par pēdējo 4000 gadu laikā.

Holyhead ostu iekārtām

Ilgtermiņa autostāvvietas pakalpojumi ir pieejami. Galvenais autostāvvieta atrodas netālu no Holyhead prāmju terminālis, bet bez Park & Ride autobusi kursē ap kuģu pienākšanas un atiešanas laikiem. Maksājumu var veikt skaidrā naudā vai ar karti, izmantojot vienu no automātu autostāvvietā.

īstermiņa autostāvvieta ir pieejama ārpus galvenā termināļa ēkā krītot nost un neizlaižot pasažierus. Uzturēšanās ilgums ir tikai 20 minūtes un ir bez maksas.

Automašīnas tiek novietotas pie īpašnieka riskam. Par autostāvvietas patrulē un ir CCTV pārklājumu.

Nokļūšana Holyhead

Holyhead prāmju osta atrodas netālu no Holyhead pilsētas centra, un ir sasniegts, sekojot A5 no Midlands, vai ar A55 no Chester. No turienes, Holyhead prāmju osta ir labi iezīmētas.

Ir bieži autobusi uz Anglesey un Holyhead no Anglijas un Velsas. National Express piedāvā arī pakalpojumu sniegšanai Holyhead prāmju terminālī.

Holyhead dzelzceļa stacija ir daļa no galvenās līnijas, padarot to viegli pieejamu no pārējā Apvienotajā Karalistē.

Holyhead Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Irish Ferries

Salt Island, Gwynedd, North Wales, LL65 1DR, United Kingdom

Stena Line

Terminal One, Holyhead, Anglesey, Gwynedd, Wales, LL65 1DQ, United Kingdom