Hitakatsu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Hitakatsu ar AFerry. Prāmji uz Hitakatsu, Japānā, ir pieejami no Dienvidkorejas. Jūs varat veikt prāmi uz Hitakatsu no Busan.

Hitakatsu Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Hitakatsu ir vada Kobee. Kad jūs meklēt prāmi uz Hitakatsu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Tsushima, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Hitakatsu prāmji ar Kobee ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Hitakatsu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Hitakatsu Prāmji
  • Hitakatsu Prāmji
  • Hitakatsu Prāmji

Par Hitakatsu

Hitakatsu ir ostas pilsēta ziemeļu piekrastē Tsushima salā Nagasaki Prefecture, Japānā. Tsushima sala atrodas starp Dienvidkoreju un Japānu, apmēram 60 km no Dienvidkorejas cietzemes. Galvenais sala Tsushima reiz bija viena sala, bet 1671. tika sadalīta divās, un 1900. gadā ar kanāliem sagriež šauras zemes tiltu vidū salas, radot "North Island" (Kamijima) un "South Island" (Shimojima). Ko mēs saucam "Tsushima sala", parasti ietver šādas galvenās salas un visas apkārtnes saliņām.

Hitakatsu prāmju ostas

Ir 2 galvenie porti Tsushima Island: Hitakatsu atrodas uz ziemeļiem no Tsushima salas un Izuahara, paslēptas dienvidaustrumu stūrī salu. Abas ostas apkalpo Kobee Ferries, kas darbojas floti ātri zemūdens spārniem starp Japānu un Dienvidkoreju.

Hitakatsu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Kobee

Hitakatsu Port, , Japan