Hirtshals Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Hirtshals Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Hirtshals ar AFerry. Prāmji uz Hirtshals, Dānijā, ir pieejami no Norvēģijas. Jūs varat veikt prāmi uz Hirtshals no Bergenas, Kristiansand, Langesund, Larvik un Stavangera.

Hirtshals prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Hirtshals darbina ar Color Line un Fjord Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Hirtshals, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Hirtshals, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Frederikshavn, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Hirtshals prāmji ar Color Line un Fjord Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Hirtshals būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Larvik - Hirtshals
(Color Line)
263 €
  • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
Kristiansand - Hirtshals
(Color Line)
29 €
  • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. (Vienā virzienā)
  • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

Īpašie piedāvājumi

  • Hirtshals Prāmji
  • Hirtshals Prāmji
  • Hirtshals Prāmji

Par Hirtshals

Vietas, lai redzētu, bet Hirtshals ietver Nordsøen Oceanarium, viens no lielākajiem akvārijiem Eiropā ar kolekciju 70 dažādu sugu, un 35 metru augstu Hirtshals BDR bāku, kas celta 1860 .

Prāmji uz un no Hirtshals

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

Fjord Line ir divi kuģus par šo buras no Hirtshals, uz MS Bergensfjord , un viens no pasaules ātrākajiem kuģiem - ātri katamarānu uz Fjord Line Express . Uz valdes abiem kuģiem jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu.

Smyril Line vienmēr cenšas nodrošināt vislabāko klientu pieredzi kuģa. Viņi ir modernizētas bezvadu pakalpojumus uz kuģa M/F Norrona lai arī GPRS, CrewSIM un WLAN. Šī modernā bezvadu tehnoloģija nodrošina biznesa ceļotājiem ir iespēja panākt ar savu uzņēmējdarbību, pat atrodoties uz klāja.

Hirtshals ostas

Prāmji no Hirtshals Dānijā bura Kristiansand, Langesund un Larvik Norvēģijā, lai Torshaven Farēru salām, lai Seysdisfjordur Islandē. Visi šie prāmji var rezervēt ātri un viegli ar AFerry.

Hirtshals ostu iekārtām

Prāmju terminālis atrodas netālu no pilsētas centra, tikai pāris minūšu gājiena attālumā no jaukiem iepirkšanās ielām, restorāniem un kafejnīcas. Prāmju termināļa pakalpojumos ietilpst bagāžas glabātuve, ATM mašīnas, biļešu kase, lifts, kafejnīca, tualete un maksāt tālruņi. Ir publiskā autostāvvieta ir pieejama ostas teritorijā.

Nokļūšana Hirtshals

Eiropas maršruts E39 šosejas beidzas Hirtshals, padarot to viegli pieejama ar automašīnu. Ir arī regulāras savienojumi galvenajā Dānijas dzelzceļa tīklā, izmantojot privāto Hirtshalsbanen.

Hirtshals Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Færgeterminalen, 9850, Denmark

Fjord Line

Nordsoterminalen, Containerkajen 4, Hirtshals, 9850, Denmark

Smyril Lines

Nordsoterminalen, Containerkajen 4, Hirtshals, 9850, Denmark