Heysham Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Heysham Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Ferries uz un no Heysham buru uz Douglas Isle of Man. Pašlaik Mena Tvaika pakešu darbināt šo prāmju satiksmi.

Burāšana ilgumu

šķērsošanas laiks ir no 3 stundām un 45 minūtēm (Ben-manu-Chree) atkarībā no plūdmaiņu un laika apstākļiem. Ir līdz 2 krustojumu dienas.

Mēs salīdzinām, lai jūs iegūtu vislabāko cenu

Kad meklēt prāmi uz Heysham, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Liverpool-Isle of Man, un Liverpool Birkenhead, Isle of Man, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

  • Heysham Ferry
  • Heysham Ferry
  • Heysham Ferry

Borta jūsu Heysham prāmja ar Isle of Man Steam Packet

atradīsiet visas Isle of Man Steam Packet prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un lielisku uz klāja telpas. Ja jūs ceļojat ar Isle of Man Steam Packet, jūs atradīsiet Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā maltīti vai ātri iedzert ir izvēle bāri un restorāni borta. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Menas nozīmē jūsu ēdiens ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.

borta ja jūs domājat, ka tā pāris stundas miega, vai vienkārši vēlaties nedaudz privātumu, rezervēt salonā uz ben-MyChree pakalpojumu. Ir 4 piestātnes en-suite kajītes ar TV un bezmaksas tējas un kafijas pagatavošanas iespējas. Jūs varat izmantot in salona pakalpojumu un ir jūsu maltītes pasniedz savas kajītes too. Premium Kajītes ir pieejami, ja jūs vēlaties vairāk komforta nekā standarta kajītes, un ietver DVD atskaņotājs un DVD, ledusskapis ar auksto dzērienu, un tur ir arī uzkodas, laikraksti un žurnāli iekļauti.

Heysham Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isle of Man Steam Packet

Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE, United Kingdom