Helsinki Tallinas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 2 šķērsošana katru dienu
  2 h 15 min
  Saņemt cenu
 • 2 šķērsošana katru dienu
  2 h 10 min
  Saņemt cenu
 • 7 šķērsošana katru dienu
  2 h
  Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Zemas Helsinki uz Tallinu cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Helsinku Tallinas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Helsinkiem uz Tallinu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Helsinku Tallinā maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Helsinkiem uz Tallinas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Helsinki uz Tallinu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Helsinki

Helsinku prāmju osta atrodas uz dienvidu krastu Somijas, kas balstās uz Somu līci Baltijas jūrā. Helsinki ir aktīvākais prāmju ostas Somijā vairāk nekā 6 miljoni pasažieru, kas iet caur to gadu, un piedāvā vairākus savienojumus ar Zviedrijas, Igaunijas, Vācijas un Krievijas ikdienā. Tos visus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Par Tallinā

Lai gan Igaunijas civilizācija ir ļoti vecs, reģions ir reti pastāv kā neatkarīga valsts. Visā Tallinas juceklīgs pagātni, pilsēta ir mainījusies Hands vairākas reizes -. No sākotnējiem igauņiem, lai dāņi, Hanzas savienībā, Teitoņu bruņinieku, zviedriem, krieviem un vāciešiem

pēctecību iekarotāji atstāja savas pēdas uz Tallinas pilsētu; tie būvēti cietokšņi un katedrāles, lai kalpotu viņu interesēm Igaunijā. Šodien apmeklētāji var klejot pa Tallinu, un izsekot vēsturi visā Baltijas jūras reģionā.

teritorijas, piemēram, Toompea, Lejas pilsēta, Kadriorga un Pirita ir vecāki jomās vērts izpētīt to arhitektūras pārpilnību. Tas ir daļa no Tallinas ir atzīta UNESCO kā pasaules mantojuma vietu. Jūs varat iegādāties "Tallinas karte" no vietējā tūrisma birojā, kas dod turētājam piekļuvi bezmaksas vietējo sabiedrisko transportu un ierakstu lielākajai daļai objektiem.