Helsinki Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Helsinki Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Helsinkiem ar AFerry. Prāmji uz Helsinkiem, Somijā, ir pieejamas Olandes, Igaunijā, Vācijā un Zviedrijā. Jūs varat veikt prāmi uz Helsinkiem no Mariehamnas, Stokholmu, Tallinu un Travemünde.

Helsinku prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Helsinkiem darbina ar Eckero Line, Finnlines, Tallink Silja un Viking Line. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Helsinkiem, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Helsinkiem, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Karlskrona, Naantali un Nynashamn, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Eckero Line un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Helsinkiem ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Helsinkiem būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
39 €
  • Rezervēts: Sv, 8.11.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 9.12.2020. (Vienā virzienā)
  • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Tallinn - Helsinki
(Tallink Silja)
157 €
  • Rezervēts: Tr, 25.11.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 4.12.2020. - Pk, 4.12.2020.
  • Automašīna + 3
  • Helsinki Prāmji
  • Helsinki Prāmji
  • Helsinki Prāmji

Par Helsinki

Helsinki galvaspilsēta Somijā ir dinamiskas, dzīva, piejūras pilsēta. Helsinku arhipelāgs sastāv no vairāk nekā 300 skaisti salām, no kurām daudzas ir viegli nokļūt līdz ar ūdens autobusu dienām pludmalē vai nedēļas nogales tūrisma braucieniem. Kā tas ir diezgan kompakts Helsinki var viegli izpētīt ar kājām, ar piekļuvi daudziem lieliem parkiem, arhitektūras, kultūras un iepirkšanās. Helsinku prāmju osta atrodas uz dienvidu krastu Somijas, kas balstās uz Somu līci Baltijas jūrā. Helsinki ir aktīvākais prāmju ostas Somijā vairāk nekā 6 miljoni pasažieru, kas iet caur to gadu, un piedāvā vairākus savienojumus ar Zviedrijas, Igaunijas, Vācijas un Krievijas ikdienā. Tos visus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Prāmji uz un no Helsinkiem

Finnlines ir flotes Star klases prāmju katrs ar vietu 500 pasažieriem, un deviņas klases kajītē, no kuriem izvēlēties, kas visi ir vannas istabu, satelīta TV un ērtas gultas. Uz klāja jūs atradīsiet iespējas includng pašapkalpošanās bufetes restorāns pasniedz lielisku vācu un somu ēdienu. Par Jūrnieku veikals pārdod kosmētiku, dārglietas, saldumus, suvenīrus, dzērieni, alkoholiskie dzērieni un uzkodas. Jūs arī finda zāle un sauna sadaļa ar džakuzi gan vīriešiem, gan sievietēm.

Eckerö Line darbojas viena no lielākajām kuģu uz Baltijas jūru, M/S Nordlandia . Kuģis var pārvadāt vairāk nekā 2000 pasažierus, un ir dažādas uz kuģa virtuvi pieejama slaveno klāja 6.

Princess Maria , flagmanis St Peter Line , ir moderni, ērti kuģis, kas lepojas ar pilnu kosmiskajos pakalpojumus, ieskaitot kazino, uztveršanas zonā, diapazons uz kuģa restorānos un bāros un saunu. Ir arī liels beznodokļu veikals. Ir bieži īpašos notikumus uz kuģa, lai sniegtu pievienoto uztraukums krustojuma. Kabīnes nāk diapazonā stilu un izmēru.

Ja uz klāja jebkuru Tallink Silja kuģis jūs atradīsiet plašu uz kuģa iekārtu, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu internets, TV, veikali un bērnu rotaļu teritorijas. Vienalga, vai esat atvaļinājumā vai komandējumā, Tallink piedāvā fantastiski pansijas pakalpojumu.

Viking Line prāmju satiksme piedāvā plašu izklaides un citu objektu, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošas saunas un peldbaseinus un vairākām citām spa un atpūtas iespējas par iekāpt viņu modernus un komfortablus Viking Line Ferries.

Terminal Informācijas

Ziemeļu, Dienvidu un Rietumu ostām Helsinku prāmju ostas kalpo pasažieru satiksmi, kas šķērso prāmju ostas.

Tomēr Helsinku osta sastāv no daudziem terminālu atkarībā no kuriem sabiedrība jūs lietojat, un arī kuras maršruts. Tā kā šie termināļi var mainīties, iesakām ierasties agri ostā, lai atrastu, kurā termināli izmantot. Mēs cenšamies saglabāt mūsu adreses līdz dienai, bet termināļi tie bieži mainās šajā ostā.

Helsinku ostas iekārtām

Visi termināļi ir aprīkoti ar bankomātiem, Bagāžas nodalījums, patīkamas atiešanas atpūtas, restorāni, kioskos, maiņas punkts, un prāmju pārbaudes punktos. Gan īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvieta ir pieejami ar stāvvietu skaitītāji uz vietas.

Getting Helsinku ostā

No Lahti/Porvoo: Veikt šoseju uz Helsinkiem, tad sekojiet norādēm ved uz centru apmēram 1,5 km. Pagriezieties pa labi (centru: Keskusta) un sekot Varastokatu. Pēc aptuveni 1,7 km jūs sasniegsiet Sörnäisten rantatie. Turpināt sekojot norādēm, kas ved uz centru. Kad jūs sasniedzat Pohjoislaituri, veic labo joslu un sekojiet norādēm ved uz Katajanokka (kuģu simbols).

No Tamperes/Hämeenlinna: Take Hämeenlinnantie uz Helsinkiem, sekojiet norādēm ved uz centru visu ceļu līdz Mannerheimintie. Pēc apmēram 5 km redzēsiet balta, apaļa ēka (Svenska Teatern) savā kreisajā pusē, nogriezieties pa kreisi un sekojiet Eteläesplanadi Tirgus laukumam, tad sekojiet norādēm ved uz Katajanokka.

No Pori: Kad sasniedzat apvedceļa Pitäjänmäki, sāciet sekojot norādēm uz centru. Pēc apmēram 1 km jums būs Mannerheimintie. No šejienes veiciet tās pašas kā iepriekš (no Tamperes).

No Turku: Veikt autoceļu uz Helsinkiem, un tad sekojiet norādēm ved uz centru (kuģu simbols). Kad jūs sasniedzat Mannerheimintie pēc aptuveni 2,5 km, veiciet tās pašas kā iepriekš (no Tamperes).

No Hanko: Veikt autoceļu uz Helsinkiem, un tad sekojiet norādēm ved uz centru (kuģu simbols). Braukt ar ostas un nogriezieties pa kreisi tunelī uz Uudenmaankatu. Kad jūs sasniedzat beigām Uudenmaankatu nogriezieties pa kreisi, un jūs redzēsiet balta, apaļa ēka (Svenska Teatern) priekšā no jums. No šejienes veiciet tās pašas kā iepriekš (no Tamperes).

Galvenā dzelzceļa stacija atrodas netālu no Rautatientori metro stacijas, un ir iekšzemes un starptautiskus pakalpojumus. ExpressBus ir konsorcijs 30 eksprespasta autobusu uzņēmumiem, kas piedāvā regulārus sakarus ar autobusu uz Helsinku prāmju ostas. Autobusi uz Helsinku prāmju ostas atiet no autoostas tuvumā Mannerheimintie.

Helsinki Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Eckerö Line

Helsinki, Länsiterminaali T2 (Western Harbour, Terminal 2), Tyynenmerenkatu 14, 00220, Helsinki, Finland

Finnlines

Hansa Terminal, Vuosaaren Satama, Provianttikatu 5, 00980, Helsinki, Finland

St Peter Line

Länsiterminaali (West Terminal), Tyynenmerenkatu 8, 00220 Helsinki, Finland

Tallink Silja

Helsinki - Stockholm; Helsinki - Aland islands: Helsinki South Harbour, Olympia Terminal, Eteläsatama (South Harbor), Olympiaranta 1, FIN-00140, Helsinki, Finland

Tallink Silja

Helsinki - Stockholm; Helsinki - Aland islands: Helsinki South Harbour, Olympia Terminal, Eteläsatama (South Harbor), Olympiaranta 1, FIN-00140, Helsinki, Finland

Viking Line

Viking Line terminal / Helsinki (Katajanokka): Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1), 00160, Helsinki, Finland