Helsingor Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Mūsdienu osta Helsingor ir vārti no Dānijas uz Zviedriju, un ir labi savienota ar pārējo Dānijas dzelzceļa, autoceļu un autobusu, tostarp bieža savienojumus galvaspilsētā Kopenhāgenā. Jūs varat izmantot AFerry lai uzreiz un droši pasūtīt biļetes par šo ļoti populārs prāmja maršrutā.

  • Helsingor Prāmji
  • Helsingor Prāmji
  • Helsingor Prāmji

Prāmji uz un no Helsingborgas

Scandlines piedāvā prāmju par šo populāro šķērsošanu . Uzņēmumam ir flotes 14 kuģus, kuri veic Scandlines lielākais prāmju kompānija dienvidu daļā Baltijas. Visi viņu kuģi ir aprīkoti un aprīkoti atbilstoši augstākajiem mūsdienu standartiem, un parasti piedāvā dažādus bārus un restorānus kuģa.

Rezervējiet prāmi uz un no skaistās salas Zealand, vienkārši un droši ar AFerry.

Helsingor ostas

Helsingor Prāmju osta atrodas uz krastu Jaunzēlandes Island Austrumu Dānijā 28 jūdzes uz ziemeļiem no Dānijas galvaspilsētas Kopenhāgenas. Ēresunda skaņa (šaurums ūdens), atdala Helsingor no Zviedrijas pilsētas Helsingborgas.

Mūsdienu osta Helsingor ir vārti no Dānijas uz Zviedriju, un ir labi savienota ar pārējo Dānijas pa dzelzceļu, autoceļiem un autobusu, tostarp biežas savienojumus galvaspilsētā Kopenhāgenā. Helsingor Prāmju osta attīstījusies pakāpeniski gados, jo pieaugošo prāmju satiksmi starp Helsingor un Helsingborgas vairāk, un tagad rūpējas par pat lielajiem kruīza kuģiem.

Helsingor ostas iekārtām

Helsingor prāmju osta ir īss attālumā no pilsētas centra, un tā lielākā daļa ērtības ir ļoti pieejama no prāmju termināla.

Helsingor prāmju termināla pakalpojumus, piemēram, tūrisma informācijas centru un muitas iespējas, kopā ar citiem pamata iespējas, piemēram, tualetes, kafejnīca un veikals.

Nokļūšana Helsingor

ar auto
Helsingor ir viegli nokļūt ar E55 autoceļa.

Pēc Rail
Helsingor dzelzceļa stacija sastāv no diviem termināļiem: no DFDS termināli valstu vilcienu un mazāku HHBG termināli privātās dzelzceļa, kas iet gar ziemeļu krastu. Vilcieni uz Kopenhāgenu palaist apmēram 3 reizes stundā dienā.

Ar autobusu
Jūs atradīsiet tur ir autobusu pakalpojumus Gilleleje, Hillerod, Helsinge un Lyngby un citiem vietējiem galamērķiem.

Par Helsingor

Helsingor (pazīstams arī kā Elsinorā) ir vārti no Dānijas uz Zviedriju, bet ir arī vērts apmeklēt tās pašas tiesības. Atrodoties Zēlandes salā Dānijā, tas ir apmēram 50000 iedzīvotāji. Ir daudz viesnīcām, bāriem un restorāniem, no kuriem izvēlēties, ja uzturas dažas dienas. Pilsētā datumi no viduslaikiem. Shakespeare fani zinās Helsingor no Hamleta un vajadzētu doties uz lielo un majestātisko Kronborgas pils. Hamletā, Šekspīrs sauc Kronborg Castle Elsinorā, tomēr, vai viņš apmeklēja nav zināms.

Pretī pils atradīsiet Kultūras osta Kronborgas kur var atrast jūras muzeju un izstādi, kas veltīta Kuģu celtne.

Helsingor Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Scandlines

Nordhavnsvej 13, 3000 Helsingor, Denmark