Helsingborg Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Helsingborg prāmju var rezervēt tiešsaistē ar AFerry. Prāmji no Helsingborgas Zviedrijā doties Helsingor Dānijā un to var rezervēt ātri un ērti AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Helsingborg Prāmji
  • Helsingborg Prāmji
  • Helsingborg Prāmji

Prāmji uz un no Helsingborgas

Uz kuģa Scandlines prāmju jums būs iespēja baudīt plašu bāriem un restorāniem. Lai ātri maltīti vai uzkodas, jūs varat doties uz pašapkalpošanās restorānā vai smalkas Skandināvijas un Baltijas valstu ēdienus varat baudīt pilna servisa a la carte restorāns. Jūs atradīsiet arī nodokļu bezmaksas veikalus uz kuģa, kur jūs varat uzņemt kaulēties vai divas. Tomēr jāatzīmē, ka daži prāmji uz ļoti īsos maršrutos nevar piedāvāt visas no šīm iespējām.

Par Helsingborgas

Helsingborg prāmju osta atrodas uz Ēresunda skaņu, jo Skåne County dienvidu lielākajā daļā Zviedrijā. Ēresunda skaņa ir jūras šaurums, kas atdala Zviedriju no Dānijas. Helsingborg prāmju osta ir viena no Eiropas lielākajām un noslogotākajām ostām.

Tās atrašanās vieta uz durvīm solis Baltijas jūrā ir bijusi nozīmīga loma tās attīstībā caur gadiem. Ēresuna skaņas piedāvā ledus brīva kuģojamiem ostu visu gadu padarot to par vienu no viegli pieejamām ostām.

Helsingborg ir popularly pazīstams kā pērle Ēresundas. Tā ir skaista piekrastes pilsēta ar daudz ko piedāvāt. Helsingborg ir bagāta kultūras dzīve ar daudz vēstures objektiem.

Daži no tiem ir Kärnan, viduslaiku torni celta kā aizsardzības tornis ap 12. gadsimta, stalts muiža un Parklands no Sofiero, Splendid Kullaberg dabas rezervāts ar bagātīgu un daudzveidīgu floru paceļas 188 miljonus virs jūras līmenī.

Helsingborg ir mūsdienīga momentuzņēmums Zviedrijā ar daudziem naktsklubiem un diskotēkām, teātriem, slaveniem džeza klubiem un koncertiem utt kopā ar dažiem no labākajiem restorāniem gar krastmalu pastaigām.

Ir dažas lieliskas iepirkšanās iespējas par gājēju ielām gleznainā Helsingborga. Ja vēlaties kādu āra aktivitātēm, tad kāpēc ne izmēģināt zvejas ekskursijas vai niršanas un sērfošanas Ēresuna vai vienkārši atpūsties uz skaistām pludmalēm Helsingborgā.

Helsingborg ostas

Helsingborg prāmju osta atrodas uz Ēresunda skaņu, jo Skåne County dienvidu lielākajā daļā Zviedrijā. Helsingborg osta ir sadalīta ziemeļu, dienvidu, rietumu un Marina ostām. Ferry terminal "Knutpunkten" (ziemeļu Harbor), kas ir apvienoti prāmju, vilcienu un autobusu termināls pilsētas centrā ir galvenais terminālis pasažieru prāmju satiksmi. Scandlines darboties no šo termināli.

Helsingborg ostu iekārtām

Helsingborg prāmju osta ir viena no Eiropas lielākajām un noslogotākajām ostām. Helsingborg Prāmju terminālis ir plašas iespējas attiecībā uz pasažieru gaida uzkāpt Helsingborg Ferries. ir pieejams ārpus termināla bezmaksas autostāvvieta, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka autostāvvieta nav apsargāta 24 stundas.

Nokļūšana Helsingborgas ostu

svarīgas automaģistrāles E4 un E6, kas savieno visas lielākajās pilsētās pārējā Skandināvija un Eiropa tiekas šeit Helsingborgā. Izkāpt šoseju pie Helsingborgas dienvidiem un sekojiet norādēm uz "FärjaOslo".

Ir vilcienu satiksme vairākas reizes dienā, lai Helsingborgas no Hamburgas, Oslo, Stokholmā un Gēteborgā. Arī tur ir vietējie vilcieni pieejami mazākām pilsētām reģionā. Swebus darbojas ekspressūtījumu autobusu pakalpojumus Jönköping, Halmstad, Kristiansandā, Gēteborgas, Stokholmas un Kopenhāgenu Dānijā un Skånetrafiken kalpot reģionālos un vietējos pakalpojumus.

Helsingborg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Scandlines

Bredgatan, 25278 Helsingborg, Sweden