Grieķijas Seaways

Grieķijas Seaways
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Hellenic Seaways prāmi uz lielāko daļu no svarīgākajiem Grieķijas salām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daudzi maršruti ir pieejami tikai vasarā. Grieķijas Seaways ir viens no populārākajiem un labi zināms, grieķu prāmju uzņēmumu, un ir viena no lielākajām flotēm kuģiem Grieķijā. AFerry vienmēr lētas cenas Hellenic Seaways un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Grieķijas Seaways Maršruti

   Hellenic Seaways grafiks no sezonas

   Lūdzu, ņemiet vērā, ka Hellenic Seaways nedarbojas ar pilnu grafiku ārpus vasaras mēnešos. Jo īpaši, tas parasti nav iespējams rezervēt maršrutus Kiklādu salās, piemēram, Santorini un Mykonos.

   Uz klāja Hellenic Seaways prāmjiem

   Hellenic Seaways flote šobrīd sastāv no 34 kuģiem. 15 parastie prāmji un 19 ātrgaitas kuģiem. Hellenic Seaways "flote ātri kuģi, HighSpeed 4 līdz 5 un cipari uz Grieķijas Wind ir iespēja samazināt brauciena laiku nekā parastajiem prāmju līdz pat 50%.

   Ir arī sešas lidotāju kaķu kuģi galamērķiem Kiklādu, Sporades un Saronika salām. Šie ātrgaitas katamarānu tipa kuģi piedāvā ērtu, ātru un luksusa ceļojumu un parasti veic aptuveni no 300 līdz 500 pasažieriem.

   Dažiem īsākos maršrutos vasarā, kas peld delfīns kuģiem ir arī sniegta. Šie kuģi parasti sastāv no vienas lielas atpūtas zonu ar lidmašīnu stila sēdvietām. Uzkodu bārs bieži ir paredzēts, bet īsi braucieni nozīmē, ka nav nepieciešams plašas iespējas.

   Hellenic Seaways flote 10 parastajiem prāmjiem ne tikai palīdzēs tūrismu Grieķijas salās, bet arī būtiski ekonomikai salu dodas uz vairāk nekā 25 ostām. Kā arī virkni kajītes, prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Šie modernie kuģi parasti arī var pārvadāt transportlīdzekļus un veikt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.


   Vai jūs veikt Grieķijas Seaways Piraeus Santorini maršrutu, Grieķijas Seaways Piraeus Mykonos prāmi, vai jebkuru citu Grieķijas Seaways maršrutu, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo populāro un labi zināms prāmju kompānijas .