Hatoma Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Hatoma ir maza sala, kas ir daļa no Yaeyama salām. Tas ir tikai 1km diametrā, un iedzīvotāju skaits ir tikai 60 cilvēku.

Šeit var atrast visu Hatoma prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Hatoma Prāmji
  • Hatoma Prāmji
  • Hatoma Prāmji

Prāmji uz un no Hatoma

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Hatoma ostas

Hatoma ir atrodams uz ziemeļiem no Iriomote Island. Sala ir ļoti mazs, tikai 1km diametrā, un dabas. Osta ir tikai pats. Tas ir ļoti pamata ar dažiem objektiem, bet kaut kas vairāk varētu pazudināt skaistumu mazo salu.

Tālāk, jūs varat atrast visu Hatoma prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Nokļūšana Hatoma ostu

osta atrodas uz dienvidiem no salas. Tā kā sala ir tikai 1km diametrā, ostas ir viegli atrast un nokļūt.

Par Hatoma

Hatoma ir mierīga maza sala, kas atrodas uz ziemeļiem no salas Iriomote un padara līdz salu grupai, kas pazīstama kā Yaeyama salām, kas sastāv no 19 subtropu salas dienvidos rietumu ūdeņos Okinavas prefektūras (dienvidu lielāko punktu Japānas). Jo vietējā valodā Hatoma tiek izrunāts Patuma un to ieskauj koraļļu rifi padarot to par skaistu vietu, lai dotos snorkelēšanas un izpētīt ar salu ir ļoti dabiskā stāvoklī, un lielākā daļa no 1km salas ir ievērojami neskarta. Hatoma ir laba prāmju saites uz Uehara par Iriomote sala un Ishigaki Island.

Hatoma Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Hatoma, 907-1544, Japan