Harwich Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Harwich Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Ferries uz un no Harwich bura uz Hook Holland vistiešākā maršruta Nīderlandē un Vācijā no Anglijas dienvidos. Pašlaik prāmju kompānija Stena Line darbojas šo prāmi. Ir dienas un nakts braucieni ar līdz 2 krustojumu dienā.

Burāšana ilgumu

šķērsošanas laiks ir no 6 stundām un 30 minūtēm atkarībā no buru izvēlaties. Ir līdz 2 krustojumu ikdienas šajā maršrutā.

Mēs salīdzinām, lai jūs iegūtu vislabāko cenu

Kad do meklēt Harwich uz Hook Holland prāmju, mēs arī to prāmis salīdzinājums ar līdzīgām maršrutiem. Piemēram, mums ir arī salīdzināt prāmjiem no Hull-Roterdamas Europoort, Hull-Zeebrugge un Newcastle- Amsterdamas Ijmuiden. Un, protams, mēs parādīsim milzīgs dažādu laiku un cenu, lai jūs varētu saņemt mūsu labāko piedāvājumu

.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Hook of Holland - Harwich
(Stena Line)
237 €
  • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 25.10.2020. - Pr, 9.11.2020.
  • Automašīna + 1
  • Harwich Ferry
  • Harwich Ferry
  • Harwich Ferry

Borta jūsu Harwich Ferry

Jūs atradīsiet visu Stena Line prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visi uz klāja iespējām jūs, iespējams, varētu sapņot. Ar borta pakalpojumi nodrošina jūs ar izklaidi jūsu pārceltuves par to, vai jūs ceļojat ar dienu vai ceļo ar nakts laikā. Stena Line Superferries kas peld šis maršruts piedāvā divi restorāni, trīs bāri, kafijas bārs borta veikals, interneta telpa un pat kino.

jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi

Harwich Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Harwich International Port, Parkeston, Harwich, Essex, CO12 4SR, United Kingdom

Stena Line

Harwich International Port, Parkeston, Harwich, Essex, CO12 4SR, United Kingdom