Harris Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Harris, kas pazīstams arī kā Isle of Harris, ir divi porti: Leverburga un Tarbert.

Tarbert, nedrīkst jaukt ar Tārberta Loch Fyne uz Kintrye pussalā, atrodas uz dienvidiem no salas un piedāvā prāmjus Ūiga uz Skajas salu, kā arī Lohmedeja, administratīvajā centrā North Uist .

Leverburga ir otrais lielākais ciemats Harris un ir novietots uz dienvidu galu salas, un no šejienes jūs varat veikt īsu prāmju braucienu uz Berneray par kaimiņu salas Ziemeļu Uist.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Harris vienkārši un viegli uz AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

Īpašie piedāvājumi

  • Harris Prāmji
  • Harris Prāmji
  • Harris Prāmji

Prāmji uz un no Harris

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, piemēram, no Leverburga līdz Beneray, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Leverburga ostu iekārtām

Leverburga ir mazs bezpilota osta. Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta vietējās iestādes 10 metru attālumā no termināla sniegta. Nav taksometru, bet ir autobusa pietura 10 m attālumā no termināla.

Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 10 minūtes pirms izlidošanas.

Citas iespējas ietver tualetes, uzgaidāmā zona un bērnu mainīgo zonu.


Tarbert ostas iekārtām,

Tarbērta ir apkalpo prāmju ostas. Ziemā, tas ir atvērts no 6 rītā līdz 6 vakarā lielāko dienas. Otrdienās un sestdienās tas ir atvērts no 9:00 līdz 8:00 un ceturtdienās no 9:00 līdz 5:00. Svētdienās tas ir atvērts no 8:00 līdz 12:00 pusdienlaikā.

Šajā vasarā, tas ir atvērts no 6 rītā līdz 6 vakarā lielāko dienas. Otrdienās un ceturtdienās tas ir atvērts no 9:00 līdz 8:00. Sestdienās, tā ir atvērta no 9:00 līdz 9:00 un svētdienās no 2:30 līdz 4:30.

Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 45minutes pirms izlidošanas.

bezmaksas autostāvvieta tiek nodrošināta ar vietējās padomes un atrodas 30 metru attālumā no termināla. Nav taksometru, bet ir autobusa pietura aptuveni 100 metru attālumā no termināla.

Citi ērtības ietver tualetes, atpūtas zona un bērnu mainīgo zonu.Par Harris

Harris raksturo kalni, dziļi jūras lochs, piekrastes salas, un senatnīgs smilšu baltās pludmales.

Harris faktiski ir daļa no vienas salas, pievienojās ar Lewis, ziemeļos. Harris ir sadalīta divās daļās, kas dalīta ar šauras zemes strēles, kas pazīstama kā šaurums arī. No Harris North, kas pazīstams arī kā Ziemeļu Harris, robežojas ar Lewis. Ziemeļu Harris ir kalnains reģions, un faktiski ir augstākais kalns Outer Hebrides, kas Clisham pie 799 metriem. No Harris ziemeļiem ir gandrīz apdzīvota.

South Harris, ar Tarbert tās centrā kontrastē ar ziemeļiem. Lūk, īpaši rietumu piekrastē, jūs atradīsiet daudzas unspoilt, balto smilšu pludmales. Luskentyre un Scarista pludmales tiek uzskatītas par vienu no labākajām pludmalēm Skotijā.

Ikviens, kurš mīl robusto ārā un elpas uzņemšanos dekorācijas būs noteikti love Harris. Kāpēc ne rezervēt prāmi vienkārši un viegli tiešsaistē šodien ar AFerry

Harris Karte

Skatīt karti

Ostu adreses