Harbour Bay Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Prāmji no prāmju ostas ostu līča salā Batam Indonēzijā, buru uz un no Singapūras Harbourfront ostas ar Batamas Fast Ferry. Zemāk varat redzēt pilnu sarakstu ar atiešanas visiem adresātiem un degustators mūsu labākās cenas.

  • Harbour Bay Prāmji
  • Harbour Bay Prāmji
  • Harbour Bay Prāmji

Par Harbour Bay

Harbour Bay atrodas uz salas Batam, Indonēzijā. Sala ir tikai 20km attālumā no Singapūras southcoast, piešķirot tai vieglu piekļuvi Singapūrā, izmantojot prāmi. Batam piedāvā apmeklētājiem skaisti skaidrs jūras un virkne ūdens sporta, lai jūs varētu piedalīties. Ostas Bay zonā ir pazīstama ar laivu un augstas kvalitātes jūras velšu restorānu.

Jūs varat noķert prāmi no ostas līča līdz Singapūras Harbor ostā. Jūs varat rezervēt prāmi uz vai no Harbour Bay ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Prāmji uz un no Harbor Bay

Batam Fast Ferry darbojas ātrgaitas kuģiem, katrs aprīkots ar gaisa kondicionieri VIP telpa, borta kino un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Harbour Bay ostu iekārtām

Pilsēta ir uzcelta ap prāmju termināļa un ietver visus atvieglojumus, iespējams, varētu nepieciešams. Daudzas viesnīcas, iepirkšanās centrs, kas ietver lielveikals un vairākas kafejnīcas ir pieejami.

Nokļūšana Harbour Bay

Batam sala ir tikai maza un ar automašīnu būtu nepieciešams mazāk nekā stundu, lai nokļūtu no vienas puses uz otru. No jūsu viesnīcas, mēs ieteiktu vai nu iegūt taksometru vai autobusu (Sunlong vai King Long) uz prāmju ostas.

Harbour Bay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses