Hanil Express Prāmji

Hanil Express
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Hanil Express prāmi uz Dienvidkoreju. AFerry vienmēr lētas cenas Hanil Express prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Hanil Express prāmjus Čedžu, Chuja un Vandū. Visiem Hanil Express maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Hanil Express grafika ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Hanil Express Maršruti

   Uz kuģa Hanil Express prāmji

   Hanil Express flote sastāv no plašas mūsdienu prāmjiem, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz plašas iespējas otrais nevienam.

   Hanil Express paziņoja par savu plānu, lai ieviestu jaunu ātru prāmi, ko sauc Bluenarae, saistot Jeju ar Vandū, Čollanamdo provincē. Ar ātrumu 34 mezgli, tas aizņem tikai 100 minūtes, lai pārvietoties starp Vandū un Jeju ostām.


   Vai jūs rezervēt Jeju, Chuju vai Vandū prāmis ar Hanil Express, jūs esat pārliecināts, lai būtu relaksējošu un patīkamu braucienu. Rezervējiet Hanil Express prāmi viegli un droši ar AFerry.

   Video

   Hanil Express YouTube Video