Hamilton Island Marina prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Hamilton Island Marina, iespējams, ir apdzīvota jau vairāk nekā 8000 gadus, bet ir izstrādāta tikai viena trešā daļa no salas, atstājot pārējās divas trešdaļas senatnīgs, dabiskā stāvoklī. Kruīza Vaitsundeisa piedāvā prāmju pakalpojumus Hamilton Island Marina no ostas Airlie un Shute Harbour Queensland. Prāmji no Hamilton Island Marina iekļaut dienas ekskursijas uz Lielo Barjerrifu un Vasarsvētku salas. Zemāk jūs varat atrast visu Hamilton Island Marina prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Hamilton Island Marina prāmji
  • Hamilton Island Marina prāmji
  • Hamilton Island Marina prāmji

Prāmji uz un no Hamilton Island Marina

Kruīza Vaitsundeisa ir flote ātrgaitas katamarāniem apkalpo dažādus salām Whitsundays.

Katram kuģim piedāvā plašas dzīvojamās istabas ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu (un pat vaļi dažos gadalaikos). Borta bāri ir pieejami ar ērtām sēdvietām un dažādas atspirdzinājumi ir pieejami arī.

Rezervējiet prāmi uz Hamilton Island Marina no ostas Airlie šodien vienkārši un droši ar AFerry.


Hamilton Island Marina ielidošanas un izlidošanas

Kruīza Vaitsundeisa buras tieši jahtu no Port Airlie un Shute Harbour. Ekskursijas no Hamilton Island arī atkāpties no piestātnes.


Par Hamilton Island Marina

Ar vairākums salas turēti dabiskā stāvoklī, un netālu no Great Barrier Reef, tur ir daudz ko redzēt un darīt, un ap Hamilton Island.

Šeit ir tikai dažas no aktivitātēm, jūs varat baudīt, bet par Hamilton Island:

  • Watersports
  • snorkelēšana, niršana un laivu ekskursijas
  • Ēšanas kādā no daudzajiem lielisku bāru un restorānu
  • Spēlēt golfu

Hamilton Island Marina ir labi novietots starp Queensland un Lielais Barjerrifs, padarot to par fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtni.

Hamilton Island Marina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses