Hakodate Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Hakodate ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Hakodate uz Aomori un Oma.

Hakodate Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Hakodate kuras ekspluatē pēc Cugaru Kaikyo Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Hakodate, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Hakodate prāmji ar Cugaru Kaikyo Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Hakodate būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Hakodate Prāmji
  • Hakodate Prāmji
  • Hakodate Prāmji

Par Hakodate

Īpašie ainas uzkāpjot no Mt. Hakodate, it īpaši naktīs, kad visa pilsēta mirdz. Jūs varat piebraukt kalnu vasaras mēnešos (aprīļa beigām līdz novembrim).

Ja vēlaties izmēģināt kādu no vietējās jūras veltes, tad rīta tirgus ir vieta, kur būt. Līcis ir pakaišiem ar virkni augstas kvalitātes, lokāli nozvejotas jūras veltes.

Prāmji uz un no Hakodate

Cugaru Kaikyo ir flotes 3 mūsdienu kuģiem, katrs specializējas greznību un komfortu. Ir iespaidīgs skati, kas ņemta uz kuģa, kā arī ārā uz klāja. Sieviete pasažieri var atpūsties ekskluzīvajā sieviešu telpā, bet suņi var baudīt līdzīgi ekskluzīvu pieredzi suņu telpā.

Rezervējiet Hakodate prāmju šodien AFerry. Mēs cenšamies sniegt jums vislabāko cenas Cugaru Kaikyo prāmjiem uz un no Hakodate.

Hakodate ostu

Hakodate ir galvenā osta atrodas uz dienvidiem no Hokaido viena no galvenajām salām, kas veido Japānā. Prāmji no Hakodate savienot salu Hokaido uz ostām Oma un Aomori, uz salas Honsju. Prāmji uz un no Hakodate ir vada Cugaru Kaikyo Ferries, ko var rezervēt, izmantojot AFerry.

Hakodate ostu iekārtām

ostā Hakodate Jūs atradīsiet tūrisma informācijas centru, un tualetes aprīkojumu, kas piemērots invalīdiem.

Nokļūšana Hakodate osta

Ar vilcienu Hakodate stacija ir uz JR Hakodate Line, un 30 minūšu attālumā no ostas ar autobusu, vai 20 minūtes prom ar taksometru.

ar lidmašīnu autobuss no Hakodate lidostas prasīs aptuveni 50 minūtes, bet taksometru prasīs aptuveni 30 minūtes.

Hakodate Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tsugaru Kaikyo Ferry

Hakodate ferry terminal, 041-0821 Hokkaido, Hakodateshi, Minatocho 3-19-2, Japan