Haines Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Haines ir neliela Borough ASV valsts Alaska. Lepojas cauru gadu jautri visai ģimenei, Haines piedāvā iespaidīgu pārgājienus, pludināšana ceļojumus uz Chilkat upi, smaiļošana piedzīvojumiem uz Chilkoot ezera, uzmundrinošu reaktīvo laivu braucieni, ekskursijas dabas takām un vēl daudz vairāk aktivitātēm. Haines atrodas pusceļā uz leju pussalā, un prāmju pakalpojumus palīdzēt samazināt laika un braukšanas jūdzes uz Skagway, kas atrodas tālāk no jūras. Jūs varat rezervēt Haines prāmis ar AFerry.

  • Haines Prāmji
  • Haines Prāmji
  • Haines Prāmji

Par Haines

ieskauj sniegotiem kalniem un sulīgs meži, Haines ir mazs Borough ASV valsts Alaska. Atrodas uz malas Ziemeļamerikas garākā un dziļākā fjorda, aptuveni 70 jūdzes uz ziemeļiem no Juneau, Haines piedāvā ainavām un iespēja ļaut savu iekšējo piedzīvojumu. Vienalga, vai izvēlaties veikt pārgājienā pa seno egļu mežā, vai doties izpētīt uz pludināšana ceļojums apkārt salai, jūs atceraties savu vizīti Haines, lai gados.

Haines Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alaska Marine Highway System

2112 Lutak Rd, Haines, , AK 99827, United States