Haenam Usuyeung Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmju no Haenam Usuyeung uz Jeju ar AFerry. Haenam Usuyeung prāmja maršruts ir noderīgs savienojums starp kontinentālo Dienvidkorejā un Jeju salu. Skatīt zemāk jaunākajām grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Haenam Usuyeung prāmis ar AFerry.

  • Haenam Usuyeung Prāmji
  • Haenam Usuyeung Prāmji
  • Haenam Usuyeung Prāmji

Prāmji uz un no Haenam Usuyeung

Burāšana ar Seaworld Express , jūs atradīsiet daudzas iespējas jūsu izklaidei un atpūtai. Mēģiniet borta spēļu istabu vai karaoke telpa izklaidei. Ja jūs vēlaties atrast kādu cienastu, jums patiks kāda no borta bāriem un restorāniem.

AFerry.lv vienmēr labākās cenas prāmjiem uz un no Haenam Usuyeung. Izmantojiet rezervācijas formu pa kreisi, lai atrastu jaunāko piedāvājumu.


Tātad, rezervēt Haenem Usuyeung prāmi vienkārši un droši ar AFerry!

Par Haenam Usuyeung

slavenākajiem apskates objekts Haenem Usuyeung ir par Myeongnyang Memorial Park, kas ir mājvieta piemiņas zāli un piemineklis kaujas.

Haenam Usuyeung ostas

Haenam Usueyeung atrodas dienvidrietumu piekrastes reģions Dienvidkorejā. Prāmji uz Haenam Usuyeung ir pieejami no Čedžu sala. Prāmji no Haenam Usuyeung var rezervēt viegli cauri AFerry.

Nokļūšana Haenam Usuyeung

SeaWorld Express nodrošina bezmaksas autobusu pakalpojumus starp Haenam Usuyeung termināļa un Mokpo stacijas, kas aizņem aptuveni 40 minūtes. Ir arī treneri līdz Gwang Ju no termināla.

Pārbaude

Ceļi no Haenam Usuyeung ir mājas, kas nozīmē, ka reģistrācijas process ir pavisam vienkāršs. Pēdu pasažieri tiek aicināti ierasties pie pasažieru termināla vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas. Pasažieriem ar transportlīdzekļiem tiek aicināti ierasties atbilstošā izlidošanas vārtiem vismaz 2-3 stundas pirms izlidošanas uz biļešu izsniegšanu un iekāpšanas.

ostas iekārtām

Pie ostas jūs varat atrast automašīnu parku un tualetes telpas.

Haenem Usuyeung Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SeaWorld Express Ferries

96, Usuyeongan-gil, Munnae-myeon, Haenam-gun, Jeollanam-do, 536-872, South Korea