Prāmis uz Guernsey

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat veikt prāmi uz Gērnsiju no Normandijas salām, Angliju un Franciju. Vietējie pakalpojumi Normandijas salas ir pieejamas Gērnsijas no Džersiju un Sark. Prāmji no Francijas atstāt Carteret, Dielette, Granville un St Malo uz Guernsey. No Lielbritānijas prāmji uz Gērnsiju atstāt Poole un Portsmouth.

Burāšana ilgumu

Ir vairāki krustojumi nedēļas, ko var aplūkot sīkāk. Buru ilgums priekš Poole Guernsey ir no 3 stundām. Vidējā šķērsošanas laiks Jersey-Gērnsijā ir no 1 stundas un līdz 7 stundām uz Portsmuta Guernsey pakalpojumu.

Mēs salīdzinām, lai jūs iegūtu vislabāko cenu

Ja jūs meklēt prāmi uz Gērnsiju, mēs salīdzināt arī līdzīgas maršrutus. Tā ir 3 prāmju uzņēmumi, kas darbojas, un no Gērnsijas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko burāšanas laiku un cenu. Kad jūs meklēt prāmi uz Gērnsiju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, ko esat izvēlējies.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Poole - St Peter Port
(Condor Ferries)
461 €
  • Rezervēts: Sv, 23.8.2020.
  • Ceļojiet: Se, 17.7.2021. - Se, 24.7.2021.
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Prāmis uz Guernsey
  • Prāmis uz Guernsey
  • Prāmis uz Guernsey

Borta jūsu prāmi uz Gērnsiju

Prāmji uz Gērnsiju tiek darbinātas ar Condor Ferries, Isle of Sark Piegāde un Manche Iles Express un ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa servisu. Jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Guernsey būs viegli un problēmu bezmaksas.

ir lieliska izvēle sēdvietu, ja jūs ceļojat ar Condor Ferries, jums tiek garantēta ērta iepriekš piešķirto vietu, atpūtas vietas ir pieejami pārāk. Plus tur ir iespējas veikt jaunināšanu uz okeāna Plus vai kluba sēdvietām, ar panorāmas skatu un privāto bāru, uzkodas un dzērienus.

Condor ir Commodore Clipper buras starp Lielbritānijā, Gērnsijas un Džersijas un jūs varat izvēlēties no 2, 3 un 4 piestātnes kabīnes ar nu privātām labierīcībām vai koplietošanas vannas istabu. Upgrade uz superior kajītē ar lielu priekšu vērsto logu, TV/DVD atskaņotājs, complimentaray augļus un ūdeni, kā papildus ārstēt

. .

Guernsey Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Condor Ferries

White Rock, St Peter Port, GY1 2LL, Guernsey

Isle of Sark Shipping

White Rock, St. Peter Port, Guernsey, , GY1 2LN, United Kingdom

Manche Iles Express

White Rock, St Peter Port, GY1 2LL, Guernsey