Grimaldi Lines Prāmji

Grimaldi Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Grimaldi Lines prāmi uz Spāniju, Franciju, Tunisiju, Maroku un Itālijā, ieskaitot Sardīnijā. Grimaldi Lines grupa, kas dibināta 1945. gadā, pieder viena no lielākajām flotēm prāmjiem pasaulē. Uz kuģa to prāmji jūs virkne iekārtu un pakalpojumu līmeni otrais nevienam. AFerry vienmēr lētas cenas Grimaldi Lines prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Grimaldi Lines prāmjus uz Barselonu, Romu (Civitavecchia), Livorno, Tanger Med, Trieste, Korfu un daudz ko citu. Visiem Grimaldi Lines maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Grimaldi Lines grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 120 minūtes pirms izbraukšanas. Galamērķis Tunisija — kājāmgājējiem ne vēlāk kā 120 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 180 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
30
Īsākais šķērsojums:
Civitavecchia - Porto Torres
7 h 15 min
Populārākais maršruts:
Livorno - Olbia
Lētākais:
Livorno - Olbia
79 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Se, 10.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

Grimaldi Lines Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Livorno - Olbia
(Grimaldi Lines)
79 €
 • Rezervēts: Se, 10.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Palermo - Livorno
(Grimaldi Lines)
317 €
 • Rezervēts: Pr, 12.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 4
Salerno - Catania
(Grimaldi Lines)
120 €
 • Rezervēts: Pk, 25.9.2020.
 • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
 • 3 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Uz klāja Grimaldi Lines prāmjiem

  Grimaldi Lines flote sastāv no sešām lielām un plašās mūsdienu prāmju, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz plašas iespējas otrais nevienam. Uz kuģa Cruise Roma/Barselona Zeus Palace , tad Catania , tad Florencia , tad Ikarus Palace un Sorrento jūs atradīsiet virkni ērtas kajītes, no kuriem izvēlēties, no kuriem daži ir en-suite iekārtas.

  Jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.


  Vai jūs rezervēt Grimaldi Lines Palermo Tunisas maršrutu, Grimaldi Lines Salerno Palermo prāmi, tad Grimaldi Lines Tanger Med Livorno pakalpojums vai jebkurš cits maršruts no šīs slavenās itāļu prāmju kompānija esat pārliecināts, lai būtu relaksējoša un patīkams ceļojums. Rezervējiet Grimaldi Lines prāmis viegli un droši ar AFerry.

  Pet Booking Informācijas

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni-pavadoni Grimaldi Lines prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Grimaldi Lines nodrošina uz kuģa audzētavu mājdzīvniekiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi suņi jāvalkā uzpurnis.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .