Grenaa Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Grenaa ar AFerry. Prāmji uz Grenaa, Dānijā, ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Grenaa no Varberg.

Grenaa Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Grenaa darbina ar Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Grenaa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kopenhāgenas, Frederikshavn un Helsingor, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Grenaa prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Grenaa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Grenaa Prāmji
  • Grenaa Prāmji
  • Grenaa Prāmji

Par Grenaa

Grenaa ir Dānijas pilsēta un ostas uz Jitlandes pussalas. Viens no lielākajiem tirdzniecības un rūpniecības ostām Dānijā. Tā ietver arī viens no Kattegats populārākajām jahtu ostu. Šajā pilsētas centra Grenaa jūs atradīsiet plašu speciālu veikalu un iepirkšanās centriem. Uz dienvidiem no Grenaa atradīsiet jauki smilšainas pludmales, jo īpaši vasaras mēnešos. Grenaa pludmalē ir 5km no smilšainas pludmales, un ir viens no Dānijas labākajiem pludmales apmeklēt. Apkārtne piedāvā arī lieliskas iespējas attiecībā uz amatieru zveju un niršana.

Prāmji uz un no Grenaa

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

Stena Line jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu uz savu Grenaa Ferry un AFerry jūs vienmēr atradīsiet jaunākās cenas un burāšanas informāciju.

Grenaa ostas

Grenaa Port ir zvejas osta, kā arī prāmju ostas austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā ziemeļos. No Grenaa jūs varat pasūtīt prāmjus ciema Varberg Zviedrijā caur AFerry.

Grenaa ostu iekārtām

Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta ostas teritorijā. Autostāvvieta nav uzraudzīta.

Nokļūšana Grenaa

No dienvidiem jūs sasniedzat Grenaa caur Orhūsā un 15 šosejas. Pagriezieties pa labi pie pirmajiem luksoforiem, kas Grenaau un pēc tam šo ceļu uz prāmju terminālis. No rietumiem jūs sasniedzat Grenna caur Randers un šosejas 16. Grenaa sekot ielās līdz prāmju terminālim.

No Grenaa trainstation pilsētas centrā, jūs varat doties uz visām lielākajām Eiropas pilsētām.

Grenaa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Faergevej 1, DK-8500, Denmark