Prāmji uz Grieķijas salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ir maz sāncenšu uztraukums un piedzīvojumu lēciena no salas uz salu. Kad saglabāt miljonāru vai back-iepakotājiem, prāmji tagad padarīt Grieķijas salām ikvienam pieejama. Ar AFerry, jūs varat plānot un rezervēt prāmju satiksmi, pirms jūs atstāt.

  Kā rezervēt grieķu Island Ferry

  Rezervācijas prāmi uz, no vai Grieķijas salām nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Grieķijas salām

  Grieķijas salas daudziem cilvēkiem ir paradīze zemes virsū. Crystal skaidri zilajiem ūdeņiem, smilšainajām pludmalēm un privātās līči. Un, protams, jums ir arī grieķu tavernas ar svaigas jūras veltes un ouzo. Tur nevar būt bijis daudz apmeklētāju uz Grieķijas salām gadiem, kas gaida, lai viņu atgriešanās mājās vairāk.

  Daži cilvēki saka, ka ir aptuveni 6000 Grieķijas salām - tas viss ir atkarīgs no tā, ko jūs rēķināties par salu vai klints - bet tomēr jūs varat redzēt, ka ir diezgan daudzi. Jums nebūs pārsteigts, uzzinot, ka ar to, ka daudzām salām, Grieķija ir viena no lielākajām prāmju tirgiem pasaulē.

  Gone ir dienas, kad salu lēciena bija tikai rezerve no reaktīvo noteikšanas bagāts . Prāmji tagad padara iespēja iet, kur vien vēlaties. Kas vēl uzņēmumi, piemēram, Blue Star Ferries un Seajets ir daži no mūsdienu prāmi laineriem, ka jūs esat kādreiz varētu piedzīvot nozīmē, ka ceļo starp salām ir šajās dienās vienmēr gluda buru