Great Barrier Reef prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Lielais Barjerrifs tiek plaši uzskatīta par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem, un tika uzskaitīti kā Pasaules mantojuma sarakstā 1981. Kruīza Whitsundays piedāvā kruīzus uz Lielo Barjerrifu no ostas Airlie, Daydream Island un Hamilton Island. Zemāk jūs varat atrast visu Lielais Barjerrifs prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Great Barrier Reef prāmji
  • Great Barrier Reef prāmji
  • Great Barrier Reef prāmji

Prāmji uz Lielo Barjerrifu

Kruīza Vaitsundeisa ir flote ātrgaitas katamarāniem apkalpo dažādus salām Whitsundays.

Katram kuģim piedāvā plašas dzīvojamās istabas ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu (un pat vaļi dažos gadalaikos). Borta bāri ir pieejami ar ērtām sēdvietām un dažādas atspirdzinājumi ir pieejami arī.

Rezervējiet prāmi uz Lielo Barjerrifu šodien vienkārši un droši ar AFerry.Par Lielo Barjerrifu

Great Barrier Reef ir pasaulē lielākais koraļļu rifs, kas sastāv no vairāk nekā 3000 individuālu rifu sistēmu, un to var redzēt no kosmosa. Sakarā ar tā hipnotisks skaistums, Lielais Barjerrifs ir viens no tūrisma galamērķiem visvairāk pieprasītie.

apmeklētāji Lielo Barjerrifu var baudīt daudz pieredzes, tostarp snorkelēšana, niršana ar akvalangu, aviāciju, ekskursijas un laivu braucieniem.

Ar kruīzu Whitsundays, jūs varat baudīt pilnu dienu kruīzs uz Lielo Barjerrifu un pieredzi kaut tikai šo unikālo dabas brīnums var sniegt.

Lielais Barjerrifs Karte

Skatīt karti

Ostu adreses