Granville Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Granville ar AFerry. Prāmji uz Granville, Francijā, ir pieejami no Normandijas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Granville no Gērnsijas un Džersijas.

Granville Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Granville darbina ar Manche Iles Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Granville, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Carteret, Dielette un St Malo, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Granville prāmji ar Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Granville būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Granville Prāmji
  • Granville Prāmji
  • Granville Prāmji

Par Granville

Granville ir Normandijā ziemeļrietumu Francijā. Tas ir rosīgs piejūras pilsēta uzcelta uz akmeņainas zemesraga uz tālu austrumu punktam Mont-Saint-Michel līci. Granville ir aizņemts zvejas ostu un ir slavens ar kvalitatīvu vietējo jūras veltēm. Vecpilsēta Granville saglabājies kolekcija vēsturisko ēku un ir mājvieta vidē bagātu jūras veltēm. Granville ir dzimtene leģendāro modes dizainera Christian Dior. Viņa villa ir atvērta sabiedrībai ar pievienoto muzeju, kas ir galvenā vieta, lai apmeklētu jebkuram tūristam. Granville ir arī mājvieta lielāko karnevāls Normandijā, kas notiek februārī.

Prāmji uz un no Granville

Manche Iles Express izmanto fastcraft catermarans ar aviokompāniju stilā sēdvietas un uz kuģa joslā.

Rezervējiet prāmi uz vai no Granville vienkārši un droši ar AFerry.

Granville ostas

Granville ir rosīgs piejūras pilsēta uzcelta uz akmeņainas zemesraga par tālu austrumu punkts Mont-Saint-Michel līci. Granville ir aizņemts zvejas ostu un ir slavens ar kvalitatīvu vietējo jūras veltēm. Prāmji no Granville ostas var rezervēt viegli cauri AFerry.

Nokļūšana Granville

Ar auto: Granville ir ērti izvietota tieši pie E3 šosejas. Tas ir mazāk nekā 1 stunda 30 minūšu attālumā no Rennes un mazāk nekā 4 stundas attālumā no Parīzes. Granville dzelzceļa stacija atrodas 3 stundu vilciena brauciena attālumā no Parīzes Montparnasse a.

Granville Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Manche Iles Express

Gare Maritime, Rue des Isles, 50400 Granville, France