Reģ Grandi Navi VELOCI

Grandi Navi VELOCI
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Grandi Navi VELOCI prāmi uz Spāniju, Maroku, Itālija, Sardīnija, Sicīlija, Malta un Francija. Uz klāja Grandi Navi VELOCI prāmjiem jūs atradīsiet augstāko pakalpojumu līmeni un komfortu, kā arī pilnu aprīkojumu. AFerry vienmēr lētas cenas Grandi Navi VELOCI un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Grandi Navi VELOCI prāmjus uz Barselonu, Dženovā, Tanger Med, Civitavecchia, Palermo, Livorno, Maltā un daudz ko citu. Visiem reģ maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Grandi Navi VELOCI grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
30
Īsākais šķērsojums:
Bari - Durres
8 h 45 min
Populārākais maršruts:
Sète - Nador
Lētākais:
Palermo - Civitavecchia
178 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 3
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 1.11.2020.

Īpašie piedāvājumi

Grandi Navi VELOCI Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Sète - Nador
(Grandi Navi Veloci)
219 €
 • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 10.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Tanger Med - Sète
(Grandi Navi Veloci)
264 €
 • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 7.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Palermo - Civitavecchia
(Grandi Navi Veloci)
178 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 1.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja Grandi Navi VELOCI prāmjiem

  Grandi Navi VELOCI darbojas iespaidīgu floti tradicionālo prāmju un citi, kas apvieno funkcijas, kas parasti atrodamas uz kruīzu kuģiem. Jums būs iespēja baudīt pilnu iekārtu katrā prāmja, kas nozīmē savu braucienu būs nekas, bet patīkami no brīža, kad jūs soli uz klāja jūsu ierašanās ostā.

  Jūs varat izvēlēties no dažādiem Grandi Navi VELOCI kabīnes ieskaitot kabīnes invalīdiem. Viss nāk ar labierīcībām. Uz lielākiem kuģiem viņi piedāvā arī numuri ar TV, telefons, radio, gaisa kondicionētājs un mini bārs.

  dēli, Grandi Navi VELOCI jūs atradīsiet arī a la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.


  Vai jūs izmantojat Grandi Navi VELOCI Palermo Tunisas prāmi, tad Grandi Navi VELOCI Palermo Malta pakalpojums vai jebkurš cits ceļš ar šo labi zināmo un respektablu prāmju kompānija, esat pārliecināts, lai būtu patīkamu braucienu. Rezervējiet Grandi Navi prāmju viegli un vienkārši ar AFerry.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja ar Grandi Navi prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Grandi Navi sniegt uz klāja izmitināšanu mājdzīvniekiem par to kuģiem, kur dzīvnieki ir dzīvo. Tas neattiecas uz vadītu suņiem. Suņi saņems arī īpašu sagaidīšanas komplektu, kad viņi ierodas uz klāja.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .