Guroka Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Guroka prāmju osta atrodas uz dienvidu krastā Firth of Clyde, 28 jūdzes uz rietumiem no Glāzgovas. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Gourock un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Guroka Prāmji
  • Guroka Prāmji
  • Guroka Prāmji

Prāmji uz un no Gourock

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Gourock. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Guroka ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa ostas ar pieejamām tualetēm un bērnu pārtīšanas galdiņi. Jūs atradīsiet vairākus veikalus, Pasta un banka tikai īsu 5 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla.

Bezmaksas autostāvvieta ir ierobežots ostā pati, bet 0.6 jūdzes prom Riverside Gardens autostāvvietas piedāvā plašu bezmaksas autostāvvietu.


Nokļūšana Guroka osta

Pēc auto
No Glāzgovā, veikt A804 un pievienoties M8. Sekojiet M8 un izkāpiet Greenock Road/A8 in Renfrewshire. Pēc tam Jūs varat sekot A8 un A770 uz Tarbet St/A771, kur jūs atradīsiet prāmju terminālu.

Ar vilcienu
Guroka dzelzceļa stacija ir 3 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla un piedāvā tiešu satiksmi uz Glāzgovu ar ScotsRail.


Par Gourock

Guroka jau sen ir populārs dienu ceļojums galamērķis Glaswegians. Smilšainās pludmales un brīvdabas baseinu padarīt par ērtu kūrorts. Brīvdabas baseins ir bijusi Gourock kopš 1909, bet ir nesen piedzīvojusi radikālas uzlabojumus un tagad karsē un pievieno lielu atpūtas centru.

Rezervējiet prāmi uz Gourock no Rothesay vienkārši un droši ar AFerry.

Guroka Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Ferry Terminal, Gourock, PA19 1QP , Scotland