Gēteborga Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Gothenburg Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Gēteborgas ar AFerry. Prāmji uz Gēteborgas Zviedrijā, ir pieejami no Dānijas un Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Gēteborgu no Frederikshavn un Ķīles.

Gothenburg Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Gēteborgas ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Gēteborgu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Helsingborgas, Malmes un Trelleborg, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Gothenburg prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Gēteborgu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Gēteborga Prāmji
  • Gēteborga Prāmji
  • Gēteborga Prāmji

Par Gēteborgas

Gēteborgas atrodas pie mutes upes Göta Alv un tādējādi ieguva nosaukumu Gēteborgas. Tās atrašanās vieta palīdzēja Gēteborgas attīstīties par nozīmīgu tirdzniecības un kuģniecības pilsētas Ziemeļvalstīs. Jūra, tirdzniecības un rūpniecības pilsētas vēsture ir acīmredzama kultūras dzīvē Gēteborgā.

Gēteborgas ir izkaisīti ar vairākiem vēsturiskiem un kultūras iestādēs. Gēteborgas Mākslas muzejs, Liseberg (lielākais atrakciju parks Skandināvijā), Röhss Museum (jūras un dabas vēstures muzejs), un Gēteborgas Opera ir tikai daži no tiem.

Kungsportsavenyn, pazīstams kā Avenyn, "The Avenue", ir galvenais bulvāris ar kopējo garumu 1 kilometru; tā stiepjas no vecākajā daļā Gēteborgas uz Götaplatsen laukumu, kur atrodas Gēteborgas Mākslas muzejs un vairākām citām kultūras iestādēm.

Lai gan Gēteborgā, jūs varat arī apmeklēt dienvidu Gēteborgas arhipelāgs, kas sastāv no Alvsborg cietokšņa, Vinga un Styrsö salām. Kā piekrastes galamērķi, Gēteborga ir slavena ar savu zivju ēdieniem un pasaules klases ēdnīcās sporta Michelin zvaigznes kopā ar dažādiem citiem pieejamām iespējām.

Prāmji uz un no Gēteborgas

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

Stena Line jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu uz Gēteborgas prāmju un AFerry jūs vienmēr atradīsiet jaunākās cenas un burāšanas informāciju.

Gēteborgas ostas

Gēteborgas prāmju osta atrodas dienvidrietumu Zviedrijā aptuveni pusceļā no Kopenhāgenas, Dānijā, Oslo un Norvēģijā. Ar savu dabiski izdevīgo atrašanās vietu, Gēteborgas prāmju osta ir lielākā osta Skandināvijā. Tas ir unikāls tādā veidā, ka tas ir gan upes un jūras ostas. Gēteborgas prāmju ostas tika dibināta 1.620 un pieder pašu pilsētu. Kopš tā laika ir notikušas dažādas norises un ir nesen pārveidojis sevi par modernu iekārtu ar 3 pasažieru terminālu un kruīza kuģu termināļa. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Zviedrijas uz Vāciju un Norvēģiju ar AFerry.

Gēteborgas ostas iekārtām

Gēteborgas prāmju osta ir plašu mūsdienu iespējas visās 3 termināļiem uzturēta ļoti augstus standartus. Īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvieta iekārta ir ārpus autoostām, tostarp invalīdu autostāvvietām.

Darba Gēteborga

No Ziemeļiem jums sasniegt Gēteborga caur E6/Uddevalla. No dienvidiem, jūs varat iet caur Halmstad. No austrumiem jūs sasniedzat Gēteborga pa E20 no Orebro vai caur šosejas 40 no Jönköping. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Gēteborgas osta ir 2 Stena Line termināli.

kuģošanai līdz Frederikshavn, lūdzu, dodieties uz "Danmarks-terminalen" (Masthugsterminalen). Par braucieni uz Kiel, lūdzu, dodieties uz "Tysklands-terminalen" (Majnabbeterminalen).

no centrālās stacijas, jūs varat saņemt tramvaju Stena Line termināliem. Izmantojiet tramvaju Nr. 3 vai 9 no Gēteborgas centra un sekojiet norādēm uz Stena Line termināli.

Autobusi no visiem galapunktiem izmantot Nils Ericsonsplatsen autobusu termināls. Meklējiet autobusu numuriem 31, 34, 40, 41, 85 un autobusu pietura Hjalmar Brantingsplatsen. Šeit mainīt tramvaja 2, 3, 4, 5 vai 9, vai jūs varat iet uz termināla ēkas.

Gothenburg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

For sailings to/from Frederikshavn: Danmarksterminalen, Masthuggskajen, S-40519 Göteborg, Sweden